Akıcı ve sıkmayan okuma kitabı önerisi

PowerFast

Decapat
Merhaba, yaz tatilinde yapacak hiçbir şey bulamıyorum. Kitap okumak istiyorum ancak 20 sayfa kadar okuduktan sonra sıkılıyorum. Bunun sebebi okuduğum kitaptan mı yoksa benden mi kaynaklı? Bir de akıcı ve sıkmayan okuma kitabı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaz tatilinde yapacak hiçbir şey bulamıyorum. Kitap okumak istiyorum ancak 20 sayfa kadar okuduktan sonra sıkılıyorum. Bunun sebebi okuduğum kitaptan mı yoksa benden mi kaynaklı? Bir de akıcı ve sıkmayan okuma kitabı önerir misiniz?
Jules Verne-Doktor Ox'un Deneyi
Paulo Coelho-Simyacı
Jack London-Kızıl Veba
Eğer ne tür kitap istediğini söylersen ona göre daha fazla kitap önerebilirim.

Jules Verne-Doktor Ox'un Deneyi
Paulo Coelho-Simyacı
Jack London-Kızıl Veba
Eğer ne tür kitap istediğini söylersen ona göre daha fazla kitap önerebilirim.
Onu ben de bilmiyorum. Yani kitap okumayı alışkanlık edinmek istiyorum. Akıcı ve sıkılmayacağım tarzda tarih, savaş, derin devlet veya Kafka'nın Dönüşümü tarzda kitaplar olabilir.

Tarih seviyorsanız = en kısa dünya tarihi
Gayet akıcı ve sıkmıyor
Teşekkürler okuyacagım.

Onu ben de bilmiyorum. Yani kitap okumayı alışkanlık edinmek istiyorum. Akıcı ve sıkılmayacağım tarzda tarih, savaş, derin devlet veya Kafka'nın Dönüşümü tarzda kitaplar olabilir.

Teşekkürler okuyacagım.
Önerdiklerim alışkanlık kazanmak için ideal bence.Ek olarak Dostoyevski-Yeraltından Notlar ve biraz kalın ancak içinde tarih ve aksiyon geçen Scott Baker-Kayıp Denklemler kitabını öneririm.Güzel etki bırakmıştı bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı