Akıl sağlığını kaybetme videosu

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sen birde bunu dene. Dark Deep Web'den aldım.

Sen bir de bunu dene. Dark Deep Web'den aldım.

Ne! Bunu da izleyeceğim beyin tümörü riski var ama benim direk yok beyin ondan dolayı sıkıntı yok.

eye washing.jpg

Baska söze gerek yok sanirim.

Sen birde bunu dene. Dark Deep Web'den aldım.
Dark web ve deep web farklı şeyler. Deep web Google aramalarında karşınıza çıkmayan sitelerdir. Drive adresiniz, öbür insanlardan gizlediğiniz YouTube videonuz vs. Dark web ise DeepWeb'in gizlilik için şifrelenmiş, yasa dışı işlerin olduğu ağdır. Deep Web Hem DarkWeb'den, Hem de World wide Web'den çok çok daha büyüktür. Dark Web İnternetin en küçük parçasıdır. Kısacası ikisi farklı şeyler.

(Yanlış bilgi kalmasın diye söylüyorum.)

ZİH̨̢̀İ͚̹Ņ̰͟͝SE͎͔̪͚L̖ ̅̏̃̂͐҉SO̅RU̵̴̡̯̿͂ͣ̉̓͟͜͞Ǹ̅̏̈͛ͦ ͋̅͊̓Y̷̸̖̮̬̰͍͟ͅA̵̛̬ͯ̋̈͘͝ͅRDĮ̸͉͎ͫ̄͠M̄̃̏ͬ͒ͥ ̹͑ͪͬ́E̢̒̎ͫ͢͜͟͠Dİ̪͈̼̲ͥ̌͑̿N
MENTAL COKUNTU
⣿⣯⣿⣿⣿⣶⣶⣶⣶⣤⣤⣤⣀
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷
  ⠈⠻⣿⡛⠉⠭⠉⠉⢉⣿⣿⣧
⠲⣶⠖⠄⠄⢿⣿⠄⠶⣶⣾⣿⣿⣿⣿⣧
   ⠺⢿⡗⠄⣹⣿⣿⠿⣟⣿⡏
    ⠤⠤⢾⣿⣿⣿⣦⠘⡿
  ⠈⢻⡿⣷⣶⣶⣤⣤⣤⣶⣦
   ⣽⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟
   ⠘⠿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
     ⠉⠉⠛⠋
Akıl sağlığını
Ā̴ ̛̈́̋͌̆̈̎̓̓͌͛̂̚͝͠͠ ͋̀͌̎́̅̈́̄͌̚͝ ̡̧̥͔̣̗̱̺̥͍̼̣̭̣̙͉͖͉͓̭̼̰̤̝̪͖͎̲̩͎͖̦͜t̵̛̔̎͋͒̋̈̀̈́̂̽́̕ ͛̾̉̒̇̈́̇͐͝ ͉̘̯̘͇̩͍͉̬͚͚͇̘̮̝̥̥̞͓̦̼̱̠̀͐̄̆͑͘͘͜͝͠ ̢͕͈͖̼̜͎̘͈̤̜ì̶̎̋̀̌́̃͑̀̈́̓̒̔̏͆͗̇͠ ̧̢̦͖̙̺̱̪͖̲̗̟̹͈̻̬͙̟͖̣͙̬͙͈̙̞͕͉̦̩̭̭̑̉̃͋̆̑̀̒̀̍͑̾͛̾͝͠ļ̵̖͇̰̘͎̻̥̬͕̟̇̔̌̒l̶̇̌̉̉̇͠ ̛̽͗̓͌̔̂̐̉͗̾̚̕kaybet
̯̬ ̸̧̡̢̲̺͙͕̣̲͎̥̮̥̟̤͍̱͖̙̙̣̪͔̻͕͔̭͓̯͍͇̀ͅK̷̜̗͎͙͔̅̾̌̌̅͐̇̍͗̈̍̾̓̕ ̧̨̜͙̤̖̟̖̩̹̯̰̜͙͜.̷̓́̇̾͐͛̕͝͠ ͊̐͒͑͆̃͝͝ ̛̜͙͈̹̀͊͂̏̓̇͋́̅́͝ ̶̧̹̆̅̅̎͗̀͛̋͒͠ ̨̨̭̞̦̥͕̖͖̩̙̣̯͜͜ ̲̞̙Į̴̨̥̘̰͙͓̹̲̹̬̘̹̭̬̻̻̣͎̇͆̋̐̀̾̐͜͝͝ ̹̥̩̯̻͙̖͕z̷̮̀̈̇̑̒́̑́́̎̄͋̕͝l̶̡̢̨͉̗̹̭͈͎̠͖̗͔͙̬͔͕̲͚̘̤̝̼̠̤͔͙̝̮͕̇͛͜͠ͅę̵͔̻͖̯͚̥͎͇̜̥̦͕̦͈̪͍̩̭̘̺̅͑̅̂̌͗͑̓̓̌̓̅̒͗̒̈́̈͗̑͗̀̈͘͘ͅͅ ̸ ̛̀̅́̓́͑͘͠ ̧̟̜͚͕̹̦̪̬̥̤̤̣̟̯̅̋̏̓̉͑͊l̵̀̀̈́͘͘ ̾̉̏̈́̈́̀̾̍ ̨͕̪̬̬̗̟̞̫͔̦̋̏͌ ̝͖̭̣̦͜a̸̯̔̐̀ ̢͙̪̟͖̪̪̹̺̣͈̮̤̲͍͔̯̭̱̣̬̭̥̩̝̮͓̺͜ͅy̸̨̱̠̘̺̜̝̘̘̲͈̱͒̾̒́̈̄͂̄̉͛̕͜k̴̛̏
· 1s

Akıl sağlığını kaybet.

Geri
Yukarı