Akıllı Bileklik Önerisi

Makaleler
8
Herkese merhabalar. Bir akrabama hediye almak için akıllı bileklik bakıyorum, bütçem 60-70 lira. İnternette Case 4U Band 3 modelini ve farklı markalarda M4 diye geçen modeli buldum. Sizce hangisini almalıyım? Veya ikisinin de yerine 23 Ağustos'ta BİM'e gelecek SmartFit bilekliği mi almalıyım? Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Farklı model önerilerine de açığım.

Merak edip Case 4U Band 3 isimli bilekliğe baktım. Hepsiburada'nın kendisinin satıcı olduğu ilanda 45 etkileşim var ve 3 yıldız almış. Bana hiç güven vermedi. Bence BİM'deki ürünü bekle.

Güncelleme: @Onur Altuğ Sever @Mithat Berhan hocalarım BİM'den aldık bilekliği, kullanım kılavuzundaki bir iki ayrıntıdan yola çıkarak araştırdım. Bileklik Polosmart SmartFit adıyla satılıyor, ama aslında Teknosa'daki Preo PWatch X Pro modeli, ithalatçısı zaten TT Teknoloji(Teknosa) Teknosa fiyatı da 100 lira :) Kısacası 100 liralık bilekliği 60 liraya aldık, kalite olarak da ben şahsen beğendim. Benim de evde Q18 modelli Aliexpress'ten aldığım bir saat vardı(75 TL), malzeme kalitesi olarak daha yüksek olduğunu söyleyebilirim.

PWatch X Lite diye de bir model varmış hocam, tıpatıp Mi Band 2 :). Onu da kendime alıp denemeyi planlıyorum, kapıştırırız belki 😁.
Sadece o olsa iyi 😀
Case4U var DZ var Preo var AliExpress modellerini hiç söylemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı