Akıllı bileklik tavsiyesi

etNemo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bu yılın başlarında amazfit verge almıştım ancak hem kordon değişimi sıkıntısı hem de arayüz sıkıntısından dolayı Letgo üzerinden satışa çıkarttım. Ekstra spor yapan birisi değilim ancak gene de arada bir bisiklet, yüzme ya da genel kardiyo bilgilerini almam iyi oluyor. Yüzme, koşu nadiren de olsa yapıyorum bunlar da güzel. Çalıştığım iş yeri sebebiyle ve kullandığım ilaçlardan dolayı nabız ve satürasyon (tansiyon olsa çok iyi olurdu) bilgilerimi de öğrenmem iyi oluyor. Buraya kadar zaten çoğu bileklik bunu yapabiliyor.

Bol arayüzü ve bol kordon değiştirme imkanım olan mümkünse güncel, kullanım dili İngilizce olabilecek bir akıllı bileklik öneriniz olur mu?

Vestel Vfit. Ben 100 TL'ye almıştım. Eğer yalnızca saate bakmak adım ve kilometre saymak için kullanacaksan Vfit fiyat performans.
Ama yok kalite ve özellikler istiyorum diyorsan kesinlikle Huawei Band 6 almalısın.
Huawei Band 6 çok güzel.

Bütçe belirtmiyorsunuz ama atmak istedim.

Bütçe?
Ayrıca telefonunuzun markası ne? (merak ettiğim için)
@etNemo
Bütçe 400₺ olarak belirledim hocam, telefon Redmi Note 8 Pro
Mi Band 5 çok iyi iki bilelik modeli öneririm ama fazla kordon seçeneği yok.
Anladım, şaşırtıcı şekilde ben ne zaman kordon baksam hep Mi Band 5 için olanlar çıkıyor :) 6 ile çok farkı var mı?
Xiaomi Mi Band 6 öneririm.
Mi Band 5 ile çok farkı var mı, biliyor musunuz?
Vestel Vfit. Ben 100 TL'ye almıştım. Eğer yalnızca saate bakmak adım ve kilometre saymak için kullanacaksan Vfit fiyat performans.
Ama yok kalite ve özellikler istiyorum diyorsan kesinlikle Huawei Band 6 almalısın.
Huawei Band 6 çok güzel.
İhtiyaçlarımı karşılayacak gibi durmuyor Vfit, teşekkürler :)

Bütçe belirtmiyorsunuz ama atmak istedim.

Teşekkür ederim, inceleyeyim :)

Bütçe 400₺ olarak belirledim hocam, telefon Redmi Note 8 Pro.

Anladım, şaşırtıcı şekilde ben ne zaman kordon baksam hep Mi Band 5 için olanlar çıkıyor :) 6 ile çok farkı var mı?

Mi Band 5 ile çok farkı var mı, biliyor musunuz?

İhtiyaçlarımı karşılayacak gibi durmuyor vfit, teşekkürler :)

Teşekkür ederim, inceleyeyim :)

Hocam tavsiyem Mi Band 6.
@etNemo

Son düzenleme:

Geri
Yukarı