Akıllı bileklik zararları var mı?

AtteN

Centipat
Gençler aklımda akıllı bileklik almak var. Peki bu akıllı bilekliğin zararları var mıdır biri açıklayabilir mi? Alınır sizce marka olarak Xiaomi Mi Band 4 var aklımda.

1 Ay önce merak ederek aldım amacım deneyimlemekti. Saat yerine biraz daha rahat bir şey takmak istedim. Aktif olarak kullandığım tek özelliği saat, zamanlayıcı ve alarm oldu. Onun haricinde müzik değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Zarar kısmına gelirsek Bluetooth ile bağlantı yapıldığı ufak bir radyo aktif radyasyona uğrarsınız o da ne kadar etki eder detaylı bilemem.

Annem ve bir kaç arkadaşım kullanıyor çok memnun, yenisi çıkacak yenisini bekle derim. Diğer taraftan ben de Apple Watch 5 kullanıyorum bir zararını görmedim. Hayatını kolaylaştırıyor. Teknolojik gelişmelerin etkisini 50 yıl kadar sonra göreceğiz. 50 yıl sonra belki telefonların çok zararlı olduğu ortaya çıkabilir. Buna benzer durum bileklikler için de geçerli her dijital cihazda olduğu gibi.

50 yıl sonra belki telefonların çok zararlı olduğu ortaya çıkabilir

Radyasyon konusunda denetleniyorlar. SAR değerleri hesaplanıp ona göre dağıtım izni veriliyor. Merdiven altında üretilen çakma S20 veya çakma IPhone'ların SAR'ları denetlenemiyor. Onlardan almadıkça sıkıntı olmaz.

Radyasyon konusunda denetleniyorlar. SAR değerleri hesaplanıp ona göre dağıtım izni veriliyor. Merdiven altında üretilen çakma S20 veya çakma IPhone'ların SAR'ları denetlenemiyor. Onlardan almadıkça sıkıntı olmaz.
Zaten çakma telefon alacak duruma düşen insanların SAR değerlerini önemsediklerini de düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı