Akıllı saat önerileri

Baranvorkk

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, akıllı saat almayı düşünüyorum fakat ne alacağımı bilemiyorum.
Bir akıllı saatte istediklerim, telefonumdanki mesajlara bakabileyim (cevap verebilirsem de çok güzel olur.), şarkı değiştirebileyim, telefon gelince bildirim alabileyim (konuşmama gerek yok bildirim almam yeterli), saatin arayüzünde rahatça donmadan ya da kasmadan hareket edebileyim, pil süresi de iyi bir şekilde götürsün.
Bu kriterlere baktığımda en mantıklı olarak gördüğüm:
Önerilerinize ve tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Honor Watch Magic 2 tüm isteklerinizi karşılayacaktır tavsiye ederim. Şarjı, ekran kalitesi, ses kalitesi(Iphone SE’den daha yüksek :D) gayet güzel. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Honor Watch Magic 2 tüm isteklerinizi karşılayacaktır tavsiye ederim. Şarjı, ekran kalitesi, ses kalitesi(Iphone SE’den daha yüksek :D) gayet güzel. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Huawei telefon kullanmasamda rahatça bütün özelliklerine erişebilirimiyim ?
Ayrıca saati kenara , duvara bir yere sürttüğünde ciddi anlamda bir çizik falan oluşuyor mu ?
Android başka bir marka ile girdiğimde bağlamak için kaç tane uygulama indirmem gerekiyor , farklı marka telefonlarda da rahatça kullanabilir, özelleştirebilirmiyim?

.
Buyurun. İndirimi bayağı bir iyi kaçırmayın. Arada ki fark 1000TL haberiniz olsun. Xiaomi akilli saatlerde ki en iyi F/P markasidir. Ben olsam 1000TL fazladan vermezdim.

.
Buyurun. İndirimi bayağı bir iyi kaçırmayın. Arada ki fark 1000TL haberiniz olsun. Xiaomi akilli saatlerde ki en iyi F/P markasidir. Ben olsam 1000TL fazladan vermezdim.

Mi Band 3 özellikleri daha iyi neden 4'ü bu kadar kötü yapmışlar anlamış değilim.

Arkadaşımda Apple Watch 3 vardı bir ay kullandı sattı heves olarak alıyorsanız bir daha düşünün derim. Ben olsam arkadaşın attığı Mi Band 4 ü alırdım akıllı saatlere çok para vermeye gerek yok bence.
Mi Band 3 özellikleri daha iyi neden 4'ü bu kadar kötü yapmışlar anlamış değilim.
Hocam merak ettim aralarındaki fark nedir? Neden 3, 4'ten daha iyi?

.
Mi band 4 aldım zaten bu indirimden bi tanede saat istiyorum ondan dolayı saat bakıyorum sadece.

Geri
Yukarı