Akıllı saat önerisi

focus_57

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyorum ve Apple Watch 3 hoşuma gitmişti ancak IPhone'um olmadığı için onu kullanamam. Ailemden birinin IPhone'u ile de sanrım kullanamam. O yüzden onun fiyatına yakın kaliteli saat önerilerinizi yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haylou solar LS05 modelini öneririm hemen 1 haftalık gözlemlerimi aktarayım;

Dezavantajları:
Dış görünüşü çok güzel ancak arka sensör kısmının plastikliği aşırı belli oluyor,
Ekran camının telefonlardaki gibi pürüzsüz olduğunu söyleyemem hafif bir pürüzlülük mevcut.
Ekran kalitesinin piksel piksel olduğunu söyleyebilirim çok yüksek kalite bekleme ayrıca AMOLED bir ekrana sahip değil.

Avantajları:
Tema seçenekleri çok, ucuz olmasına rağmen çeşitliliği fazla.
Şık görünüş ve standart saat ideallerini iyi bir şekilde yakalamış bir cihaz.
Batarya süresi olarak Samsung ve Apple markalarının saatlerinden daha uzun batarya ömrü.

Bileklik istersen kullandığım bilekliklerden önerilerim.
Mi Band 3, 4, 5

Dezavantajları:
Ekranlarının bileklik olması yüzünden küçük olması, sensörlerinin bazen hatalı ölçüm yapabilmesi, sert bir darbede çatlak oluşturabilme ihtimali.

Avantajları;
Mi Band 3'ün siyah beyaz ekrana sahip olması sebebiyle batarya konusunda üstün olması.
Mi Band 4'ün batarya olarak 20 güne kadar dayanabilmesi
MB4 için AMOLED ekran ve tema çeşitliliği
MB5 için manyetik şarjının olması.
Hepsinin hafif olması

Özetlemek gerekirse kendi görüşlerime dayanarak şık ama ucuz bir saat istersen LS05 tercih edebilirsin ama bileklik istersen Mi Band 4 aralarında en ideali tabii bu arada bu yazdıklarım benim görüşlerimi içeriyor sadece tavsiye veriyorum. Şimdiden hayırlı olsun yeni cihazın :)

Dezavantajları:
Dış görünüşü çok güzel ancak arka sensör kısmının plastikliği aşırı belli oluyor,
Ekran camının telefonlardaki gibi pürüzsüz olduğunu söyleyemem hafif bir pürüzlülük mevcut.
Ekran kalitesinin piksel piksel olduğunu söyleyebilirim çok yüksek kalite bekleme ayrıca AMOLED bir ekrana sahip değil.

Avantajları:
Batarya süresi olarak Samsung ve Apple markalarının saatlerinden daha uzun batarya ömrü.

Mi Band 3, 4, 5

Dezavantajları:
Ekranlarının bileklik olması yüzünden küçük olması, sensörlerinin bazen hatalı ölçüm yapabilmesi, sert bir darbede çatlak oluşturabilme ihtimali.

Avantajları;
Mi Band 3'ün siyah beyaz ekrana sahip olması sebebiyle batarya konusunda üstün olması.
Hepsinin hafif olması

Özetlemek gerekirse kendi görüşlerime dayanarak şık ama ucuz bir saat istersen LS05 tercih edebilirsin ama bileklik istersen Mi Band 4 aralarında en ideali tabii bu arada bu yazdıklarım benim görüşlerimi içeriyor sadece tavsiye veriyorum. Şimdiden hayırlı olsun yeni cihazın :)
Adam onun fiyatında demiş haylou solar f/P ürünüdür ama ilk saati olacaksa net tavsiyemdir.

Arkadaşlar merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyorum ve Apple Watch 3 hoşuma gitmişti ancak IPhone'um olmadığı için onu kullanamam. Ailemden birinin IPhone'u ile de sanrım kullanamam. O yüzden onun fiyatına yakın kaliteli saat önerilerinizi yazabilir misiniz?

Akıllı saat Apple Watch harici kullanmaya gerek yok bence.

Telefonu değiştirip Apple Watch alın bana kalırsa.

Akıllı saat Apple Watch harici kullanmaya gerek yok bence.

Telefonu değiştirip Apple Watch alın bana kalırsa.

Gerçekten mantıklı bir öneri.

Bunun kılıf uymadı diye telefon değiştirmekten farkı yok. Evet Apple Watch kaliteli bir ürün ve evet, Apple ekosistemi piyasadaki en iyisi. Ama bir saat için telefon değiştirmek mantıklı mı sizce?

Şu anki telefonunuz nedir? 11 serisinden eski telefon almanızı pek önermiyorum, eğer iPhone 11 serisinden eski bir cihaz almayı düşünüyorsanız bence bir saat için değmez. Eğer öyle olacaksa daha farklı markaların akıllı saatlerine yönelmeniz daha mantıklı olur.

Dezavantajları:

Avantajları:

Mi Band 3, 4, 5

Dezavantajları:

Avantajları;
Hepsinin hafif olması

LS02 bir akıllı bileklik, saat değil.

Huawei GT2 Pro aklıma gelen ilk seçenek. Amazfit GTS'e de bakabilirsin.

Bir de Amafit T-Rex var ama akıllı bileklik ile pek farkının olmadığını söylüyorlar.
Dostlar önerileriniz için teşekkürler saatlere bakmaya çalışıcam. Samsung Galaxy Watch 3 nasıl bir saat sizce ?

Yeni konular

Geri
Yukarı