Akıllı saati okulda kullanmak

Heunzey

Centipat
Katılım
7 Nisan 2021
Mesajlar
2.393
Çözümler
8
Yer
SpeedWay
@Little Cat okuldan okula değişir. Ben özel okulda okuyorum millet iPhone 12, akıllı saatler, hoparlörler bayağı bir şey getiriyor. Önceki devlet okulunda böyle bir şey olsaydı ortaklık malı olurdu.

Yaşınız küçük diye bunlarin havali olduğunu sanıyorsunuz büyüğünce bunlarin havali olduğunu düşünmiceksiniz bunu alıntıladığım kişiye diyorum. Getirmeyin sonra hocalar sene sonuna kadar vermez onun için ağlar velilerinizi uğraştırırsıniz bu nu konu sahibine diyorum.
 

DYFLINN

Decipat
Katılım
4 Aralık 2020
Mesajlar
1.709
Çözümler
5
Yer
Sandalye
Ben akıllı saat kullanmıştım sıkıntı olmamıştı. Saati sessize alın bir şey olmaz. Ben telefonla saatin bağlantısını kesip kullanıyordum okulda.
 

Harun Nas

Picopat
Katılım
6 Mart 2021
Mesajlar
747
Çözümler
9
Bende orta okulda akıllı saat götürmüşlüğüm var hiç de sıkıntı olmadı aksine okulda birçok kişi akıllı saatini götürüyordu parası olan Galaxy Watch 3 götürüyordu kimisi replika hiç sorunda olmuyordu. Ona bakılırsa lise 2ye geçtim ve telefonum var kendime replika Apple Watch alacağım ve telefonu sınıftaki dolaba koyuyoruz ve telefona bağlı olarak rahatça kullanıyoruz.
Kısacası sorun olmaz eğer akıllı saatinizde tema ekleme gibi özellik varsa göze batmayan bir tane seçin ki hocalar elinizden almasın.
 

Ecmel

Decipat
Katılım
26 Aralık 2020
Mesajlar
4.211
Makaleler
3
Çözümler
35
Ben Apple Watch ile gidiyorum. Kimse bir şey demiyor, telefonla iletişimini kestiğin zaman sorun olmaz. Sen yine de bir idareye danış.
 
Yukarı