Akıllı saatlere ekran koruyucu takılmalı mı?

Kalınlaştırıyor evet ama daha koruyucu oluyor. Siz nasıl ediyorsanız öyle yapın hocam gönlünüze yatan olsun;)
Çok teşekkür ederim önerileriniz için, tercihimi yaptığımda konuyu güncelleyeceğim.

Bu şekilde bir şey hocam.

Hocam selam. Huawei Watch fit 2 active modeli için çizik olayı can sıkıcı olduğundan ufak darbelerden ve çiziklerden koruması için bir ekran koruyucu almayı düşünüyorum. İlk etapta jelatin bakıyordum çizikleri önlesin yeterli diye ama o da kısa süre sonra hava alıyor, tam oturmuyor vs. tarzında yorumlarla karşılaşınca görselinizdeki gibi bir ürün düşündüm. Acaba dokunmatik hassasiyetini azaltır mı veya kullanımda herhangi bir sorun yaratır mı? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Hocam selam. Huawei Watch fit 2 active modeli için çizik olayı can sıkıcı olduğundan ufak darbelerden ve çiziklerden koruması için bir ekran koruyucu almayı düşünüyorum. İlk etapta jelatin bakıyordum çizikleri önlesin yeterli diye ama o da kısa süre sonra hava alıyor, tam oturmuyor vs. tarzında yorumlarla karşılaşınca görselinizdeki gibi bir ürün düşündüm. Acaba dokunmatik hassasiyetini azaltır mı veya kullanımda herhangi bir sorun yaratır mı? Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Selam, tercihimi yaptığımda konuyu güncelleyeceğim demiştim ancak unutmuşum. Watch 5'i kullanmaya devam ediyorum, kalite ve dokunma hissiyatını öldürmemesi amacıyla herhangi bir koruyucu takmadım. Açıkçası koruyucu ile kullandığım telefonun ekranı çizik içerisindeyken koruyucuyu söküp bir süre kullandığımda sıfır çizik ile karşılaşıyorum. Bu mantıkla saate de koruyucu takmama kararı aldım, koruyucu taktığımda koruyucu çok daha fazla çizilecekti çünkü.

Ekranımda gram sıkıntı yok, tamamen ilk günkü gibi diyebilirim. Kasada ufak çok ufak kılcal bir boya atması bulunuyor darbe sonucu. Tamamen benim hatamdan kaynaklı bir olaydı, dikkatli kullanırsanız emin olun ki bir şey olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı