Akıllı tahtanın USB anahtarı farklı bir yerde kullanılabilir mi?

Trickyy

Decapat
Daha fazla  
Bizim okulda akıllı tahtalar USB'deki anahtarla açılıyor ve dün sınıfta bu USB'lerden birini bulduk. USB'nin içinde key.txt diye bir dosya var, bunu kendi USB'mize atsak açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin adınıza üzüldüm ben gittim direkt format attım tahtaya adama döndü biraz kişiselleştirme ile mükemmele döndü yarın fotoğrafını çekebilirsem çekerim. Animasyonlu tema ile rainmater kurdum bayağı güzel gözüküyor.

Alırsınız. Ben akıllı tahtadaki korumayı komple silmiştim. Kınama denilen cezayı aldım.

Ben ceza falan almadım hatta hocalar tebrik ediyor müdür bile tahtanın güzel durduğuna şaşırdı.
Not: Anadolu lisesindeyim.
Sadece MEB erişim link kaldırırak haçkır diyenlerde var bana.

Biz onun için VPN kurduk.

Sizin adınıza üzüldüm ben gittim direkt format attım tahtaya adama döndü biraz kişiselleştirme ile mükemmele döndü yarın fotoğrafını çekebilirsem çekerim. Animasyonlu tema ile rainmater kurdum bayağı güzel gözüküyor.

Ben ceza falan almadım hatta hocalar tebrik ediyor müdür bile tahtanın güzel durduğuna şaşırdı.

Adıda psiphon3'dü herhalde.

Siz normalde giremiyor musunuz biz VPN'siz bile oraya giriyoruz acıdım halinize vallahi. Bizim okulun interneti hızlı diye oyun bile yüklüyoruz Wi-Fi'den 50Mbps download alıyoruz.

YouTube'ya giriliyor ama internet yavaş ayrıca videolar açılmıyor sadece anasayfaya giriliyor oda yarım yamalak.

Herkese teşekkürler bu arada bunları arkadaşımla satsam disiplin cezası alır mıyım? Sadece insanların USB'sine bu txt yi atacağız. Tahtalara ellemeyeceğiz.

Amacımız harçlığımızı çıkarmak.

Eğer biri sizi söylemesse sorun çıkmaz ama biri sizi söylerse evet disiplin yersiniz hele para aldığınızı duyarlar ise başınız büyük derde girer.

Ben de imam hatip lisesindeyim. Bu arada müdürünüz anlayışlı çıkmış. Bizimki ayakta .. neyse devamını getirmeyim.

Bulduğun USB'yi öğretmenlerden biri düşürmüştür. Sence götürüp idareye teslim etmek daha mantıklı değil mi? Üstüne bir de satmayı düşünüyorsun. Ceza alırsın yapma götür ver.

Geri
Yukarı