Akıllı tahtanızın performansından memnun musunuz?

467838

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye, Konya
Şahsen ben memnun değilim. Bir format atsak güzel olur gibi :D içinde i3 2? M bir işlemci vardı tam hatırlamıyorum. RAM'i 4 GB içinde SSD var sözde fakat tahta 15-20 saniyeden fazla sürede açılıyor. Bir de içine çok kalitesiz sanırım adı smadev'di öyle bir antivirüs yüklemişler kendine hayrı yok. Son özette şöyle diyeyim tahta çok yavaş donuyor ve sürekli 3.6 GB RAM kullanımında. Sizinki ne durumda?

Şahsen ben memnun değilim. Bir format atsak güzel olur gibi :D içinde i3 2? M bir işlemci vardı tam hatırlamıyorum. RAM'i 4 GB içinde SSD var sözde fakat tahta 15-20 saniyeden fazla sürede açılıyor. Bir de içine çok kalitesiz sanırım adı Smadev'di öyle bir antivirüs yüklemişler kendine hayrı yok. Son özette şöyle diyeyim tahta çok yavaş donuyor ve sürekli 3.6 GB RAM kullanımında. Sizinki ne durumda?

Kanka fotoğraf göstermeye yarıyor zaten çok kasma.

Şahsen ben memnun değilim. Bir format atsak güzel olur gibi :D içinde i3 2? M bir işlemci vardı tam hatırlamıyorum. RAM'i 4 GB içinde SSD var sözde fakat tahta 15-20 saniyeden fazla sürede açılıyor. Bir de içine çok kalitesiz sanırım adı Smadev'di öyle bir antivirüs yüklemişler kendine hayrı yok. Son özette şöyle diyeyim tahta çok yavaş donuyor ve sürekli 3.6 GB RAM kullanımında. Sizinki ne durumda?

4K video açıyor yetmez mi?

Lisedeyken tahtanın içine virüs girdirmişlerdi sonra da coğrafya hocası neden Windows 10 kuruyorsunuz hocam deyince güncel olsun diye demişti. Ancak çoğu eski arkadaşlarım ve bazı yaşlı hocalarım da dahil Windows 10'u kullanırken sıkıntı çekiyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim tahtanın dokunmatiğinde sorun var, bastığımız yerin 2-3 cm ilerisine basmışız gibi algılıyor. 2 günde 4 5 hocaya cinnet geçirtti. :D

Bizim tahtanın dokunmatiğinde sorun var bastığımız yerim 2-3 cm ilerisine basmışız gibi algılıyor. 2 günde 4 5 hocaya cinnet geçirtti. :D

Bizde de öyle çoğu tahtada öyle ekran büyük olduğu için paneller aşırı pahalı olduğundan maaliyeti kısmışlar düşük kalite ekran koymuşlar.

Tahta biraz yavaş. Kendine gelene kadar telefonla açılan kilit ekranı gelmiyor. O sırada direkt Görev Yöneticisi'nden kapatınca tahta tamamen kullanılabilir hale geliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı