Akıllı tahtanızın performansından memnun musunuz?

Şahsen ben memnun değilim. Bir format atsak güzel olur gibi :D içinde i3 2? M bir işlemci vardı tam hatırlamıyorum. RAM'i 4 GB içinde SSD var sözde fakat tahta 15-20 saniyeden fazla sürede açılıyor. Bir de içine çok kalitesiz sanırım adı smadev'di öyle bir antivirüs yüklemişler kendine hayrı yok. Son özette şöyle diyeyim tahta çok yavaş donuyor ve sürekli 3.6 GB RAM kullanımında. Sizinki ne durumda?
Bizim okulun logosu "En teknolojik okul" okul da akıllı tahta yok.

Win 7 + PARDUS yüklü tahtada klavye yok diye aşağı-yukarı hareket ettiremiyoruz 5 saniye süre dolunca Win 7 seçiyor. Ne sınıftakiler ne de hocalar PARDUS biliyordur xD

Sol üst tarafı bir sürü pembe boyaya sahip, dokunmatik çöp amacı slayt açmak olan şey kendini 10 dakikada zor açıyor.

Şahsen ben memnun değilim. Bir format atsak güzel olur gibi :D içinde i3 2? M bir işlemci vardı tam hatırlamıyorum. RAM'i 4 GB içinde SSD var sözde fakat tahta 15-20 saniyeden fazla sürede açılıyor. Bir de içine çok kalitesiz sanırım adı smadev'di öyle bir antivirüs yüklemişler kendine hayrı yok. Son özette şöyle diyeyim tahta çok yavaş donuyor ve sürekli 3.6 GB RAM kullanımında. Sizinki ne durumda?
Açılıyor mu açılıyor işte.
Age Of Empires 2 HD de var içinde oh.

Hız bakımından sorun yok gibi ama Windows 8.1 kurmuşlar ve büyük ihtimal cmd'den pekte güvenli olmayan yollar ile etkinleştirmişler. Masaüstü leş götürüyor, Korsan oyun indirilmeye çalışılmış, Düzen desen yok. Bir de sayfalarda aşağı inerken donmalar yaşanıyor. Yani bir format şart gibi duruyor.

8 GB RAM'ı var, SSD mi HDD mi bakmadım fakat büyük ihtimalle SSD'dir. Windows 10 kurulu fakat korsan sanırım. Çok karışık bir tahta. Sürekli yan tarafında "True Image 0 days left" gibi bir şey çıkıyor virüs olabilir. İşlemcisi i3 4000M gibi bir şeydi sanırım. Büyük ihtimalle HD Graphics Family. "DxDiag" yazmadım DirectX kaç bilmiyorum. Çok yavaş ve interneti de aşırı kötü sanırım. Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı