Akıllı Telefon Seçimi: Xperia Z, LG G2 veya Nexus 5

LG G2 incelemesine bakarak daha önce neden güncelleme konusunda sıkıntılar olduğunu anlayabilirsiniz. LG G2 veya Nexus 5 almalısın. İkisi de güncelleme konusunda sıkıntı çıkarmayacaktır. Xperia Z artık eski sayılır. Hangisinin tipi daha çok hoşuna gidiyorsa onu al. İkisi de seni pişman etmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylede ufak bir ayrıntı vermek istiyorum. Ben Nexus 5 öneririm zira oyun oynayacağından bahsetmişsin. LG G2 telefonunda geri, home gibi tuşlar dokunmatik ve oyuna girdiğimizde orada kalıyor arka plan beyaz olduğundan çok kötü duruyor.

18 ay boyunca güncelleme alacak Nexus 5 yazılım konusunda daha avantajlı. Telefonun tek göze batan eksisi 2300 mAh bataryası olması. LG G2 daha az güncelleme alacak olsa da costum ROM v.s. kurularak daha uzun süre kullanılabilir.

Nexus 5 daha önde sanırım. Lumia 925 i de bir ara düşünmüştüm, fakat Windows 8 performansı konusunda biraz tereddütlüyüm. Lumia 925 ve Nexus 5'i kıyaslayınca hangisini söylersiniz?

Ben kısmetse Lumia 925 alıyorum. Nexus 5'i de sıkı takip etmeme rağmen... Burada iş tamamen platform seçimine kalıyor. Android mi Windows Phone mu?

Vallahi deliricem çok kararsız kaldım :D Bir yanım diyor, android sıkıntılı git para koy biraz daha 1020 al , bir yanım diyor Nexus 5'in güncelliği, hızı akıcılığı... Windows Phone ile Android arasında kaldım şimdi de.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı