Akıllı telefonu düşürmenin yaşattığı acı

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Evet arkadaşlar, az önce o malum olayı yaşadım. Yerden 1 metre yüksek olan servis aracının içerisinden, telefonu sert betona adeta fırlattım. Telefonun betonu deldi sanırsam.

Acıların en büyüğünü, evlat acısını yaşamaktayım. Evlat acısından da beter bir acı. Yavrumu düşürdüm adeta :)
Farkındayım, olayı biraz dramatikleştiriyorum :) Küçük emrah modunda anlatıyorum biraz da.

Ancak telefonun sol çerçevesi eridi resmen. Ekrana hiçbir zarar gelmediği için fazlasıyla şanslıyım.
Siz siz olun, yavrunuza sahip çıkın, saygılar.

Aynı duyguyu yaşadım ancak farklı sonuçlar oldu genelde. 1 metreden çakıl taşa düşen telefonum yalnızca çizildi. 1.5 metreden şarj kablosundan tutulup yere bırakılan telefonum yine sadece çizildi. Apple yapmış yahu. :)

Ben de sandalyeden parkeye düşürdüm, arkadaşım oynarken sıradan düşürdü, telefonu alırken saksıya vurdum telefonu, 2 köşesinde hafif beyazlık oldu, onun dışında sorun yok. Telefon G2.

Ben de sandalyeden parkeye düşürdüm, arkadaşım oynarken sıradan düşürdü, telefonu alırken saksıya vurdum telefonu, 2 köşesinde hafif beyazlık oldu, onun dışında sorun yok. Telefon G2.
Neden düşüren herkesin telefonu G2 ? :(

Bende Sony Ericcsson W810i telefonumu evimizin çatısına merdivenin son pillesine tırmanırken cibimden fırlamışdı. Ama hiçbir şey olmamiş gibi çalışıyordu. Nokia olsaydı parçalarını 3 gün 3 gece bahçemizden arardım. (Nokia 1202 hariç) :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı