Akım Korumalı Priz Önerisi - Prolink vs S-link

Prolink vs S-link

• Prolinkg PR-SP08T

Oy: 1 16,7%
  • S-Link Swapp SP10AF

Oy: 5 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

Paksilasyon

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Aşağıda paylaşacağım iki priz arasında kaldım:

Şimdi Prolink 3600J akım korumalı diyor fakat bu hiç ama hiç inandırıcı gelmedi bana. Deneyen veya teyit edebilecek olan var mı acaba aramızda? Öte yandan S-link'in Joule seviyesi Prolink prizin yarısı kadar. Her türlü 900'ün üzerinde gerçi. Ama S-link siyah, bu da bir artı benim için. Schneider düşünmüyorum çünkü bütçe dışı, oldukça pahalılar.

Yanıtlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Merhabalar,

Aşağıda paylaşacağım iki priz arasında kaldım:

Şimdi prolink 3600j akım korumalı diyor fakat bu hiç ama hiç inandırıcı gelmedi bana. Deneyen veya teyit edebilecek olan var mı acaba aramızda? Öte yandan S-Link'in joule seviyesi prolink prizin yarısı kadar. Her türlü 900'ün üzerinde gerçi. Ama S-Link siyah, bu da bir artı benim için. Schneider düşünmüyorum çünkü bütçe dışı, oldukça pahalılar.

Yanıtlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba joule ile ne işiniz var acaba. 3800 wat yani 3.8 kWh verebiliyor S-Link hem kablosu daha uzun. 3.8 KW'a bütün evi bağlasan yine 3 kilo watt çekemezsin emin ol. S-Link hi end gibi.

Merhaba. Hocam, Schneider Electric'i düşünmüyorsanız mutlaka ilkini tercih edin, çünkü joule (watt) kapasitesi yüksek olan akım korumalı prizler (3600 joule) daha fazla watt değerli alıcılarla bunların watt toplamında daha güvenli olan bir korumayı sağlar. (1 joule / 1 sn= 1 watt) Kolay gelsin.

Merhaba. Hocam, Schneider Electric'i düşünmüyorsanız mutlaka ilkini tercih edin, çünkü joule (watt) kapasitesi yüksek olan akım korumalı prizler (3600 joule) daha fazla watt değerli alıcılarla bunların watt toplamında daha güvenli olan bir korumayı sağlar. (1 joule / 1 sn= 1 watt) Kolay gelsin.
NEOMARK Pro Akım Korumalı Tekli Priz 2100 Joules 250v
Bu ürün hakkında bir fikriniz var mı ?

S-Link aldım ama yani o kadar da uğraşıp aradığıma değmedi. Öyle ahım şahım bir memnun kalma durumum olmadı yani.

Bizde S-Link aldık bence de ahım şahım bir şey yok hatta çok kalite kokmuyor etiketleri çıkıyor gibi. Priz gereksiz şişkin bir görünüme sahip ve çok LED ışığı var sanki priz kendi başına elektrik tüketiyor hissiyatı veriyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı