Akım Korumalı Priz Tavsiyesi

Khan24

Hectopat
Yeni sistem topladım. Kasaya 8300TL monitöre 1600TL para verdim. Yaklaşık 10K. Bir şimşek veya fazla akımla, elektrik kesintisi ile sistemin çöp olmasını istemiyorum. Bu yüzden akım korumalı priz almaya karar verdim.
1-Viko 6Lı Şok / Akım Korumalı topraklı + çocuk korumalı grup Fiyatı
2-S-link Swapp SPGIP03 1.5m 750 Joule Gold/Beyaz 3Lü Akım Kor. Fiyatı
Ben kaliteli marka ve uygun fiyat açısından bunları bulabildim. Yeterli midir? Başka önerileriniz var mıdır? Minimum 3 prizli arıyorum. USB girişli aradım ama çok pahalıydı. Ancak haftaya A-101'e gelecek bir ürün buldum. Piranha markasının. Sizce Piranha alınır mı? Önümüzdeki Perşembe yi beklesem değer mi?
A-101 ürünü --> PİRANHA 3395 AKIM KORUMALI PRİZ VE 3 LÜ USB ŞARJ Fiyatları ve Özellikleri
Bu ürün 50 TL'ye gelecek A-101'e. Alsam işimi görür mü? USB girişleri olduğundan daha fazla işime yarar.

Bu konuma bakın orada bilgili @Yener K. hocam yardım etmişti, bu konularda bilgiliydi 😔

Schneider en iyisidir.
markayı gördüm asma 150 tl den az ürünü yok yada ben göremedim. Maksimum 80-90 tl ayırabilirim bu iş için.
Bu konuma bakın orada bilgili @Yener K. hocam yardım etmişti, bu konularda bilgiliydi 😔
Yazıya baktım şimdi benim link bıraktığım 6 prizli vikoyu önermiş ama o benim için son çare. sizinde konuda belirttiğiniz gibi bir kısmını kullanmayacağım . 6 tane fazla . siz ne aldınız ?

Ben bu ürünü kullanıyorum. Çevremdeki insanlar Powermaster'ı bayağı önermişti. Bir bakın isterseniz.
Bu markanın çok ürününü gördüm ama bana kaliteli bir marka değilmiş gibi geldi. ve piranha yla neredeyse aynı gibi gözüküyor .

markayı gördüm asma 150 tl den az ürünü yok yada ben göremedim. Maksimum 80-90 tl ayırabilirim bu iş için.

Yazıya baktım şimdi benim link bıraktığım 6 prizli vikoyu önermiş ama o benim için son çare. sizinde konuda belirttiğiniz gibi bir kısmını kullanmayacağım . 6 tane fazla . siz ne aldınız ?

Bu markanın çok ürününü gördüm ama bana kaliteli bir marka değilmiş gibi geldi. ve piranha yla neredeyse aynı gibi gözüküyor .
Bunu aldım, uzatma çektim ve rahatım sıkıntı yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı