Akım Korumalı Priz Tavsiyesi

Napstablook

Kilopat
Daha fazla  
Ablamlar yakın zamanda televizyon aldılar. Almışken de yanında şu akım korumalı prizi almışlar: S-LINK SWAPP SPGKS04 4 LÜ AKIM KORUMALI PRİZ ÇOKLAYICI 900JOULE 1.5M- (GRİ)

S-Link'in pek kaliteli ürünler ürettiklerini söyleyemem. Yaklaşık 4500 TL'lik televizyonu da bu prize emanet etmek doğru olmayacaktır.

Bu prizi değiştirmeyi düşünüyoruz. Bize Vatan Bilgisayar'dan maksimum 70-80 TL civarı kaliteli bir priz tavsiye edebilir misiniz?

Tercih etmeyi düşündüğümüz markalar:
  • Hama
  • Philips
  • Belkin
Tabi illaki üstteki markaların prizlerini tavsiye etmek zorunda değilsiniz. Kaliteli olan başka markalardan da önerebilirsiniz.

Vatan'dan rica etmemin sebebi prizi oradan değiştirecek olmamız. Sitesinde yok gibi görünüyor ancak yine de deneriz şansımızı :)

Evet hala kullanıyorum ve çok memnunum cihazdan.
Bende yakında alacağımda bir konu hakkında fikir almak istiyorum birkaç yorumda güç anahtarı kapatıp açarken kıvılcım çıktığını söyledi bu elektrik açısından normal olabiliyor sizde de böyle bir şey oluyor mu benim bildiğim normal bir şey ama bir sormak istedim Birde siz Tunçmatik UPS kullanıyorsunuz sanırım bende de Tunçmatik UPS var ve benim PSU da Coil Whine olduğu için sistem kapattığım da ince tiz ses oluyor bunu çözmek içinde PSU fişini çekiyorum acaba her bilgisayarı kapattığım da UPS kapatıp fişini çekmem UPS zarar verir mi?

Ben UPS kullanmıyorum ama kıvılcım çıkması gibi bir durum olmadı kesinlikle.

Ben UPS kullanmıyorum ama kıvılcım çıkması gibi bir durum olmadı kesinlikle.
Anladım teşekkür ederim. Almışken iyisini almak lazım bildiğim kadarı ile APC bu işte başarılı. UPS fişini akım korumalı prize bağlarım daha güvenli olur diye düşünüyorum.

Anladım teşekkür ederim. Almışken iyisini almak lazım bildiğim kadarı ile APC bu işte başarılı. UPS fişini akım korumalı prize bağlarım daha güvenli olur diye düşünüyorum.

Kesinlikle doğru. Monitörümde bazı çizikler oluşuyordu. Evin elektrik tesisatı eski diye olduğunu düşünüp aldım bu ürünü. Düzeltmedi durumu ama yine de mutluyum üründen. :)

Kesinlikle doğru. Monitörümde bazı çizikler oluşuyordu. Evin elektrik tesisatı eski diye olduğunu düşünüp aldım bu ürünü. Düzeltmedi durumu ama yine de mutluyum üründen. :)
Anladım son olarak şey sormak istiyorum siz hergün diyelim işiniz bitince veya akşamları akım korumalı prizin güç anahtarını kapatıyor musunuz? Ben diyelim her akşam veya bilgisayarak işim bitince güç anahtarını kapatsam soruç yaratır mı hergün yapacağım için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı