Akım Korumalı Priz Tavsiyesi

Sorun olacağını sanmıyorum. Şehir dışına çıkacağım zaman ben de kapatıyorum anahtarı. Hiçbir sıkıntısını görmedim prizin bu konuda.

Sorun olacağını sanmıyorum. Şehir dışına çıkacağım zaman ben de kapatıyorum anahtarı. Hiçbir sıkıntısını görmedim prizin bu konuda.
Birkaç kullanıcı yorumunda geceleri yani sessiz bir ortam olduğu zaman tiz bir ses çıktığını söyleyenler var sizde var mı böyle bir durum?

Birkaç kullanıcı yorumunda geceleri yani sessiz bir ortam olduğu zaman tiz bir ses çıktığını söyleyenler var sizde var mı böyle bir durum?

Kesinlikle yok. Ne bir ses ne bir kıvılcım hiçbir sorununu görmedim şimdiye kadar.

Kesinlikle yok. Ne bir ses ne bir kıvılcım hiçbir sorununu görmedim şimdiye kadar.
Anladım yardımlarınız için teşekkür ederim yakında siparişini vereceğim bende.
Tekrardan rahatsız ediyorum sizi kusura bakmayın. Bende şuan yeni aldım kullanmaya başladım ve bir sorum olacak. Ground OK yazan kısım topraklamayı gösteren oluyor galiba onun ışığı sizde de Surge Protection dan daha mı kısık bir ışıkta yanıyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı