Akım korumalı prize akım korumasız priz takmak

f1lash

Kilopat
Merhabalar odamda kullandığım priz eski olduğu için yeni priz alacağım fakat bilgisayarın mesafesinden dolayı uzatmak kullanmak zorundayım.

Tunçmatik akım korumalı priz bu ürünü ana prize takacağım.

Viko 6'lı priz bu ürünü Tunçmatik akım korumalının üstüne takıp bilgisayar için kullanacağım.

Bu şekil yaptığım zaman ilk prizin akım korumasını bilgisayarım için kullanmış oluyor muyum? Ayrıca böyle bir uzatma yapmam sonucu bir sıkıntı oluşur mu?

Kullanabilirsiniz hocam. Sıkıntı olmaz. Akım sınırını aşmayın yeterli.

Watt sınırı aşıldığında ne oluyor?

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Viko ürününde 3500 Watt sınırı olduğu yazıyor fakat Tunçmatik ürünündeki watt sınırını bulamadım. Prizlere 650W PSU bilgisayarım 1 Adet PS5 ve 2, 3 adet telefon şarjı bağlı olacak sanırım Watt sınırı aşmıyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Viko ürününde 3500 watt sınırı olduğu yazıyor fakat Tunçmatik ürünündeki watt sınırını bulamadım. Prizlere 650W PSU bilgisayarım 1 Adet PS5 ve 2 3 adet telefon şarjı bağlı olacak sanırım watt sınırı aşmıyorum.
Evet hocam.

Demekki benim eriyen PSU kablom bu yüzden olmuştu. Televizyon + PC uzatmaya bağlıydı. Teşekkürler bunu öğrendiğim iyi oldu :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı