Akım korumalı prize uzatma takmak etki sağlar mı?

Hocam görmeden yorum yapamam. UPS için Makelsan tavsiye ederim.

Ben bizzat $1500 aldım. Mahkemeye bile gitmedim. UPS olarak yine APC öneriyorum.

Sitede ürünler için üst limitleri görebilirsiniz. APC alarak sigortada alıyorsunuz binevi.

Hocam görmeden yorum yapamam. UPS için Makelsan tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bizzat $1500 aldım. Mahkemeye bile gitmedim. UPS olarak yine APC öneriyorum.

Sitede ürünler için üst limitleri görebilirsiniz. APC alarak sigortada alıyorsunuz binevi.
Bu neymiş böyle? Vay be, gerçekten iyiymiş bu. Bundan sonra en iyisi APC uzatma almak olur :).

Sizin başınıza gelen olay neydi? Hangi üründe nasıl bir sorun yaşadınız ve süreç nasıl işledi? Merak ettim doğrusu :D.

Hocam gayet güzel. Kendinize güveniyorsanız yapabilirsiniz. Neden olmasın?

FSP alırım. Yine de mi olmaz?
O olabilir. Bir yakınım 25 Haziran tarihinden beri FSP Champ 2K kullanıyor. 5 gün sonra bir tane daha sipariş verdi. Benim önerimle almıştı. Ben de aktif olarak gözlemliyorum. 4 aydır sorun çıkarmıyor ama sonrası için bir şey diyemem. Gerçi kullandığım Tunçmatik Lite II 1000 VA da 12 ay sorun çıkarmadı sonra sağlam cortladı iki defa servise gönderdim, daha da gider. Arayıp değişim istedim hiç müşteri yerine koydukları yok, kaba saba üsluplar.
FSP UPS'lerin ilginçtir kutu içeriğindeki garanti kağıtlarına tüm FSP UPS'lerin aküsünün garantisi 12 aydır falan yazmışlar. Çok saçma. Neyse bir şey olursa hakem heyetiyle hallolur herhalde.
FSP FP 2000'i 1 hafta aktif gözlemleme şansım oldu. Fan sadece elektrik gidince çalışıyor ve bu sayede elektrik varken sessiz bir deneyim yaşıyorsunuz. Elektrik gidince çıkan fan sesi de beni o kadar rahatsız etmedi. Ama aması var, ürün bu yüzden fan çalışmadığı zamanlarda ısı yapıyor.
Ama Tunçzade kadar kaynamıyor yine de.

Geri
Yukarı