Akıncı dizisi hakkında düşüncelerim

G4LEN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlk öncelikle selamlar. Sosyal medyada dolaşırken çok dikkatimi çekti akıncı dizisi ile ilgili yorumlar. Bence farklı bir şeyler denenmesi çok iyi olmuş. Lakin insanlar gidipte Marvel ve DC ile karşılaştırmakta. Bir de gördüğüm en çok yorumlardan biride milli duyguları işe karıştırmasakmı gibi şeyler var. Lakin Marvel ve DC tarafıda böyle bence akıncı dizisi destek olunması gereken bir dizi. Ama Marvel ve DC ile kıyaslayan arkadaşlar galiba aradaki bütçe farkını bilmiyor. Bu benim düşüncem. Akıncı dizisi desteklenmesi lazım. Eleştirdiğim ufak bir kısım olacak keşke o kostüm üzerinde biraz daha dursalarmış. Saygılar sizlerinde düşüncelerini almak isterim açıkçası.

Dosya Ekleri

• Adsiz-1-660x330.png
    Adsiz-1-660x330.png
    252,9 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
2.5 saat olması dışında bir sorun yok. 2.5 saat nedir ya?
Lakin insanlar gidipte Marvel ve DC ile karşılaştırmakta.
Türkiye'deki çoğu dizinin uyarlama olduğunu düşünürsek normal bir karşılaştırma.

Doğru diyorsun. Marvel DC gibi şirketlerde böyle başladı. Kıyaslamayı ona göre yapmak lazım. Film şeklinde olsaymış daha kötü olurdu. Birisi diyecek kötü diğeri gitmeyecek.

Güzel eleştiriler aldı. Pek izleyemedim fakat yine de gözüme çarpan gariplikler var.

ATV normalde tüm dizilerini internete koyar fakat bu diziyi koymadı. Neden olduğunu bilmiyorum fakat hemen koysa iyi olur. Bu sezon bir çok dizi bölümlerini internete hemen koyduğu için bu kadar yüksek Reyting alıyor.

Bir de kıyafet tasarımı değil de maske tasarımı hiç hoşuma gitmedi. Güzel yapalım derken olmamış biraz daha kızgın bakışlı bir şey olabilirdi kaplumbağa desem değil, büyük gözlü hüzünlü bakışlı maske olmuş bu. Ciddiye alamıyorum.

2.5 Saat olayı maalesef üzücü. Tüm diziler böyle keşke daha kısa sürse. Ama 2 saatlik olsa bile kısa gelen diziler yapılıyor şu an. Hekimoğlu ve Menajerimi Ara en iyi örnekleri. İzleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı