Akıncı TİHA 870 Kg'lik NEB-84 bombası ile görüntülendi!

Bu bomba ile 2.1 metre güçlendirilmiş betonu delebiliyor. Sığınaklar artık yok, unutun onu!
  • Uzunluk: 2600 mm.
  • Maksimum çap: 457,2 mm.
  • Ağırlık 870 kg.
  • Tipik hedefler​

• Gömülü sert hedefler.
      • Mühimmat depoları.
      • Yeraltı petrokimya depoları.
      • Sığınaklar
      • Uçak barınakları.
      • Komuta / kontrol merkezleri.
    • Yüzey hedefleri.
      • Uçak pistleri.
      • Barajlar
      • Köprüler
      • Kritik binalar.
    • Alan hedefleri.
      • Radar antenleri.
      • Sabit hava savunma füze sahaları.
      • Endüstriyel tesisler.
      • Park halindeki uçaklar.

1624560628453.png
Peki bu bombalar ne kadar güçlü? İşte bu kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_20210624-215327_YouTube.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Savunma sanayii, din ve saray yatırımları beni benden alıyor gerçekten. Şu parayı Orta Doğu ülkesi gibi harcamaktan ne zaman vazgeçeceğiz? Üretmek güzel bir şey ama teknolojik anlamda tek geliştiğimiz alanın savunma sanayii olması ne kadar üzücü. Yıkıcı teknoloji üretmek bir yere kadar fayda sağlar. Yapıcı teknoloji üretmemiz gerekiyor. 😒

Savunma sanayii, din ve saray yatırımları beni benden alıyor gerçekten. Şu parayı Orta Doğu ülkesi gibi harcamaktan ne zaman vazgeçeceğiz? Üretmek güzel bir şey ama teknolojik anlamda tek geliştiğimiz alanın savunma sanayii olması ne kadar üzücü. Yıkıcı teknoloji üretmek bir yere kadar fayda sağlar. Yapıcı teknoloji üretmemiz gerekiyor. 😒

Silah üretmeyi bırakalım ABD'nin maddi destek verdiği terör örgütleri tepemize binsin değil mi? Gülücük atmak yerine gidip ypgnin ne kadar güçlendiğine bir bak bakalım.

@Tircii 50 yıldır terör örgütü sorunlarıyla uğraşıyoruz. Bundan 50 yıl önce de Amerika maddi destek veriyordu değil mi bu örgütlere? 2008 krizinde de Amerika'da ki karmaşaya rağmen Amerika destek verdi ve 3-4 sene dayanabildiler değil mi? Koskoca ülkenin terör örgütünden korkacak hali yok. Hangi kafayla bu mesajı yazıyorsunuz anlamıyorum? Bu kadar donanımlı bir teçhizat ancak envantere eklenmek için üretiliyor. Bu tarz yüksek tahribat gücüne sahip bombaların sahada ne kadar kullanıldığını düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat emin olun çok değil. Ön yargılı yaklaşmak istemem fakat "AK Troll" kokusu alıyorum. Devam mesajı yazmayacağım size. 😒

Geri
Yukarı