AKK kalktıktan sonra Vodafone Net hızı düştü

emirhan aslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Vodafone Net İnternet kullaniyorum. İnternetler sinirsiz olduğundan beri 6.80 Mbps üstüne çıkmıyor. Eskiden 10 Mbps bile alıyordum. İnternete girilmiyordu. 1 haftadir girebiliyorum o da hız düşük, nasıl hızı cikartabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir çok kullanıcıdan AKK'den sonra hız düştü yazısı gördüm sanırım paket yükseltmesini sağlamak amacı ile firmalar tarafından yapılıyor. Yani firmayı arayıp paketlere bi göz atsanız iyi olur.

Alt yapı yetersizliği de olabilir, AKK yüzünden alt yapıya yatırım yapmıyorlardı. Ucuz maliyete fazla kar.

AKK'ne varken paketim 16mbps'e kadardı. 11-12 mbps rahat alıyordum. AKK'neyi kaldırınca hızım 5-6 mbps'ten yukarı çıkmıyor. Oyun oynuyorlar sanki.

Ben kablonet kullanıyorum ve mevcut AKN müşterilerini fiyat değişikliği olmadan sınırsız pakete geçirmişler. Paket bakmadan önce Vodafone şirketi de böyle mi yapmış bir sorgulayın bence.

Ayrıca en iyi çözüm arayıp sorun bildirmektir.

Peki yeni Vodafone net paketlerine baktım değişmiş oyuzden paket degistirmedigimizden olabilirmi?
AKK kalktığı için paketlerde doğal olarak değişti, ama siz paketinizi değiştirmediğiniz sürece sözleşmede ne yazıyorsa odur.Paket ile alakalı değildir hızınızın düşmesi ADSL de sürekli yaşanan bir sorun bu alt yapı problemi.Keşke yılbaşından önce uygun bir fiber paketi alsaydınız.

Bu Türkiye'de anca dağlara fiber taşıyorlar oturduğum yerde fiber yok yoksa çoktan VDSL veya fiber e gecerdim
Arkadaşlar internet sorunu adsl kablodan şimdi kabloyu kopartıp yeniden bagladim 4mbit lere indi nasıl bağlamaliyim ?(beyaz-kahverengi/mavi-kahverengi) adsl kablosu kirmizi-beyaz-siyah (diğer kablo binanın girişinden gelen kablo sırası kahverengi-mavi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı