Aklınıza kazınan düşük sistem gereksinimi olan oyunlar hangileri?

Rowns

Centipat
Daha fazla  
Herkesin kötü bir bilgisayarı kullanıldığını düşünüyorum ve o kötü bilgisayar ile bile açılan ve çok zevk duyduğunuz bir oyun olmuş tur benim o oyunum Mount and Blade Warband idi sizin hangisi?

Herkesin kötü bir bilgisayarı kullanıldığını düşünüyorum ve o kötü bilgisayar ile bile açılan ve çok zevk duyduğunuz bir oyun olmuş tur benim o oyunum Mount and Blade Warband idi sizin hangisi?

Çocukluğumu bilgisayar başka oyunları kaldırmadığı için 25-30 FPS 640x480 GTA San Andreas oynayarak geçirdim. NFS Underground 2 de aynı şekil en düşükte oynuyordum o da 640x480'di. :D

Papers Please. Bunu yazarken bir taraftan kendisini oynuyorum.

Papers Please. Bunu yazarken bir taraftan kendisini oynuyorum.

MTA'yi da unutmamak lazım gerçekten çok iyi bir oyun yeni sistem almama rağmen hala oynuyorum.

Biraz vizyonumu konuşturayım :)
Papers please nedense çok hoşuma gitmişti benim kısa bir oyun ama çok sarıyor.
Gta san andreas
Mafia oyununun ilk serisi (sistemin ne kadar düşük olduğunu bilmiyorum)
E tabi cs 1.5 1.6 serilerinden bahsetmesem olmaz.
Pes ve fifanın eski oyunları...

Geri
Yukarı