Akne lekeleri için ürün önerisi

Selam arkadaşlar. Akne lekeleri var yüzümde gerçekten akne lekeleri çıkaran ürün arıyorum. Tavsiyeniz var mı?

Sana net söylüyorum Eczane'den capila kükürt sabunu ve cleocin t alıyorsun. Sabah ve akşam sabunu sür 5dk beklet ve yıka yüzün iyice kuruyunca cleocin t yi sür ama bu sefer yüzünü yıkama cleocin sürünce ve 20 gün sonra dümdüz oluyor suratın.

Ben 2 sene boyunca doktora gittim hiçbir krem faydalı gelmedi bu yaz otelde bir abi önerdi gerçekten işe yaradı hayatımda ilk defa.

Sana net söylüyorum Eczane'den capila kükürt sabunu ve cleocin t alıyorsun. Sabah ve akşam sabunu sür 5dk beklet ve yıka yüzün iyice kuruyunca cleocin t yi sür ama bu sefer yüzünü yıkama cleocin sürünce ve 20 gün sonra dümdüz oluyor suratın.

Ben 2 sene boyunca doktora gittim hiçbir krem faydalı gelmedi bu yaz otelde bir abi önerdi gerçekten işe yaradı hayatımda ilk defa.
hocam deneyeceğim bir kaç tane sorum kullanmışşınız
1-yüzdeki sivilce izi ve siyah noktaları kalıcı olarak mı temizliyor yoksa bitince ürünler tekrar çıkıyor mu
2-cilde zararları var mı yani yan etkisi ürünlerin

Kil maskesi almanı öneririm.
var mı tavsiyen hocam uygun fiyatlı

Hocam deneyeceğim birkaç tane sorum kullanmışınız
1-yüzdeki sivilce izi ve siyah noktaları kalıcı olarak mı temizliyor yoksa bitince ürünler tekrar çıkıyor mu?
2-cilde zararları var mı yani yan etkisi ürünlerin

Var mı tavsiyen hocam uygun fiyatlı

İzleri biraz zor geçiriyor ben daha 23.gün'deyim ama aktif sivilceler 15 20 günde gerçekten gidiyor.
Bıraktıktan sonra tekrar çıkar mı bilmiyorum ama ben yağlı yiyecekleri çok tükettiğim için büyük ihtimal ben bırakınca tekrarlayabilir. Yemene dikkat ediyorsan tek tük çıkar gibi duruyor kullanmayı bırakırsan.

İzleri biraz zor geçiriyor ben daha 23.gün'deyim ama aktif sivilceler 15 20 günde gerçekten gidiyor.
Bıraktıktan sonra tekrar çıkar mı bilmiyorum ama ben yağlı yiyecekleri çok tükettiğim için büyük ihtimal ben bırakınca tekrarlayabilir. Yemene dikkat ediyorsan tek tük çıkar gibi duruyor kullanmayı bırakırsan.

Bu sadece sivilce için mi etkili dediğin ürünler

Yeni konular

Geri
Yukarı