Akne ve akne izi nasıl geçer?

lucitikxD

Hectopat
Öncelikle selam. 17 yaşındayım ve yüzümdeki aknelerden çok şikayetçiyim. Sizden birkaç isteğim veya öneri isteğim olacak.

• Yüzümü tam temiz hissedemiyorum ve üstüne kuru bir cilt yapım yapım var sanırım. Bunun için sizden yüz temizleme jeli olabilir, önerebileceğiniz bir temizlik ürünü istiyorum. (yüz bakımınızı nasıl yaptığınızı da yazarsanız sevinirim.)
  • Akne ve izleri için eczacı bir arkadaş Cleocin T önerisinde bulundu fakat o kadar iyi geleceğini düşünmüyorum. Deneyeceğim ama sizden de tavsiye almak istiyorum.
Önerebileceğiniz kuru ciltler için uygun bir sivilce izi geçirici yöntem var mıdır?

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Bu arada Cildiye'ye randevu bulamıyorum. Geçen gün buldum 4 gün sonra iptal edildi. Yarın yeniden deneyeceğim. Eğer ki bulamazsam şöyle bir şey düşünüyorum. Gördüğüme göre Madecassol akne izi geçirmede oldukça iyiymiş ve Cleocin T de sivilceyi kurutmada ani çözüm diye gördüm. Çıkan veya çıkacağı belli olan yere sürünce söndürüyormuş. Bu iki ürünü kullanmak nasıl olur sizce. Ve günlük cilt bakımınızı nasıl yapıyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı