AKP'li Yusuf Kaplan: "Türkiye’deki 18-25 yaş kuşağının %70'i ülkeyi terk etmek istiyor"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"-Bizim yüzümüzden- Türkiye’deki 18-25 yaş kuşağının %70'i ülkeyi terketmek istiyor" dese daha doğru olurdu sanki.

Şaşırılacak bir şey göremiyorum. Gençler, tıpkı Avrupa'daki yaşıtları gibi refaha sahip olmak istiyor. En basitinden Avrupa'daki yaşıtları indirimlerden sistem veya konsol kovalarken bizimkiler Steam'den 20 TL ve altındaki oyunları kovalıyor. Bir ay sonra yurt dışında Noel indirimleri başlayacak ve biz o fiyatları gördükçe halimize fena üzüleceğiz...

Yanlış. Sadece 18-25 değil çok daha büyüklerde (benim gibi) terketmek istiyor ama gençler hayata daha yeni başladıkları için uygulamayada koyabiliyorlar bunu. Ayrıca eskiden sadece terketmek istiyordu insanlar. Şuan direkt yansın bu ülke yok olsun moduna gelindi.

Böbrek hastalığım olmasa Almanya'da köle olmaya bile razıyım. Torpil, ağır ekonomik şart, devletin bana sahip çıkmadığı bir ülkede neden yasayayım ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı