AKP'nin Peşkeş Çektiği TÜGVA Adalar Şubesi: 2000 TL'ye Sanayasak, Banayasal!

HABER:
Zamanında çocukların robotik kodlama eğitimi aldığı DENEYAP İstanbul şubesini kapattıran İBB, bu sefer de aynı şekilde tekrar ideolojik davranarak çocuk ve gençlerin eğitim gördüğü, sosyal ilişkiler kurduğu TÜGVA'nın Adalar İlçe Şubesi'ni gasp etti.
2018 yılında İBB ile 10 senelik kira sözleşmesi imzalanmıştı. Kiraları geciktirmeden kuruşu kuruşuna ödediğini belirten TÜGVA, valilik, kaymakamlık ve mahkeme kararının İBB'nin tahliye talebini ret etmesine rağmen İBB kelimenin gerçek anlamıyla hukuk tanımayarak ideolojik şekilde binayı gasp edip binayı boşalttı.
Bu süreç içerisinde Adalar Emniyet Şubesi'nden bir memuru zabıtalar yaraladı. Bu ilk defa oluyor yanlış bilmiyorsam. Zabıta memura saldırıyor. Karnından yaralıyor. Artık nasıl bir emir almışlarsa bu kadar sert ve hukuksuzca işlem yapmaları...

0x0-ibb-kiracisi-olan-tugva-adalar-ilce-temsilciligini-isgal-etti-1633469416396.jpg

Kendi yorumum:
İBB'nin daha çok şeyi sayılabilir. Ben hala anlamıyorum Ekrem İmamoğlu'nu nasıl seviyorsunuz? Adamın bir şey kattığı yok(kendim her şekilde takip ediyorum), yaptım dediği şeyler ya belgelerle yalanlandı ya da AKP'nin projesi olduğu çıktı.
Adam hizmet için değil kendi ve ideolojisi için geldiği çok belli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap öyle verilmez, işte böyle verilir.

Saygım arttı size.
Bu cevap ancak insan olma konusunda barajı geçebilmiş varlıklara söylenebiliyor. Yoksa Prokaryot hücreden Ökaryot hücreye giden f(x): fonksiyonunda alınan bütün değerler boşa çıkıyor.

Zamanında çocukların robotik kodlama eğitimi aldığı DENEYAP İstanbul şubesini kapattıran İBB...

Deneyap ile bunun bir bağlantısının olduğunu sanmıyorum. Orada T3 Vakfı ve Deneyap'a karşı saçma bir hareket vardı.

TÜGVA'ya ise direkt verilmiş işte... Adalar manzaralı yeri kim kaybetmiş, TÜGVA bulsun...

Buralar şenlenecek. AK Trol kardeş, hazırlan 😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buralar şenlenecek. AK Trol kardeş, hazırlan 😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu tür Paralel Devlet Yapılanmaları'nı desteklememeniz yararınıza olur. Sonra orada burada kandırıldık diye dolaşırsınız.

Daha dur, daha yeni başladı. Sızıntılar gelmeye devam ediyor bakalım.
Keşke bu tür şeyleri büyük haber kanallarında gösterebilsek de, ampüllerin gözüne girse.

Bunlar unutulacak birkaç hafta veyahut ay sonra, üzücü. Soruşturma bile açılmayacağından eminim.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bilal Erdoğan, Esad Erdoğan ve diğer paralel devlet yapılanmasına dahil olanlar. Bir gün hukuk çalışacak ve hukuk önünde hesap vereceksiniz.

Olayı anlamayan arkadaşlar, bu arkadaşı izleyerek anlayabilir.

TÜGVA Başkanı önce iddiaları yalanlıyor, "PKK yaptı, FETÖ yaptı, Sedat Peker yaptı!" diyor ardından Cüneyt Özdemir ile yapılan konuşmada, "Belgelerin bir kısmı doğru" diyor. :D :D :D :D :D :D :D.

Son düzenleme:
Şahsi görüşüm : İmamoğlunu sevmiyorum Canan Kaftancıoğlu olayları yüzünden. Fakat bahsettiğiniz kurum yolsuzluk kurumu olmuş. Her ne olursa olsun kapatılması lazımdı. Tabi İBB zabıtalarının görevlilere uyguladığı şiddeti kınıyorum. Fakat şubenin kapatılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Milletin paralarıyla torpil yaptırmaya kimsenin hakkı bulunmamaktadır.

Geri
Yukarı