Akşam olunca hiçbir şey yapasım gelmiyor

Lukmellow

Decapat
Daha fazla  
Sabahları kalktığım zaman içim dolu dolu modum çok yüksek oluyor. Birçok şey yapasım geliyor ancak akşam yemek yedikten sonra karanlıkta çökünce dünyanın sonuna gelmişim gibi oluyorum ve hiçbir şey canım çekmiyor. Hissizleşiyorum ve çok bunalıyorum. Bütün akşam bom boş durup günün bitmesini bekliyorum ve her şeyden çok çabuk sıkılıyorum. Sizce bunun nedeni ne olabilir veya önerebileceğiniz bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabahları kalktığım zaman içim dolu dolu modum çok yüksek oluyor. Birçok şey yapasım geliyor ancak akşam yemek yedikten sonra karanlıkta çökünce dünyanın sonuna gelmişim gibi oluyorum ve hiçbir şey canım çekmiyor. Hissizleşiyorum ve çok bunalıyorum. Bütün akşam bom boş durup günün bitmesini bekliyorum ve her şeyden çok çabuk sıkılıyorum. Sizce bunun nedeni ne olabilir veya önerebileceğiniz bir şey var mı?

Evde spor yapmak veya Video Game oynamak. Oynadığınız bir bilgisayar oyunu var mı?

Kan değerlerine falan bir baktır hocam öncelikle. Arkadaşlarınla bir plan yap ve bunu düzenli hale getir bence. 101 olabilir halı saha olabilir.

Havaya göre, mevsime göre değişen ruh hali olabilir bunalabilirsiniz çok normal. Enerjik olmaya çalışın, sevdiğiniz arkadaşlarınızla konuşun, oyun oynayın, komik videolar izleyin o da olmazsa gidin uyuyun yatın :D.

Kahve için ve sevebileceğinizi düşündüğünüz bi aktivite yapın. Kitap okuyun veya bir oyun açıp saatlerce hikayesine dalabilirsiniz. Zevklerinizi bilemem, belki dışarıya çıkıp basket oynarsınız.

Bende akşam yaptığım şeylerden genellikle zevk almıyorum.Sabahları oyun oynama,arkadaşlarla buluşma dizi izleme gibi şeyler yapıyorum,akşamları ise genellikle ders çalışıyorum seneye YKS'ye gireceğim için onun dışında yazılım ile uğraşıyorum.Kendimi bu şekilde alıştırdım kurslar başlayana kadar böyleyim.Sende yapabileceğin bir işe girebilirsin bu şekilde sabah işte olduğun için eğlendiğin şeyleri akşam-hafta sonu yaparsın sürekli aynı şeyleri yapmamış olursun hem de para kazanırsın.

Geri
Yukarı