Aksiyon dizisi izlerken korkmak

Dzuhell1

Femtopat
Daha fazla  
2-3 ay öncesine kadar asosyaldim. LoL bağımlısi gibiydim. Sosyal olmaya çalışıyorum. Arkadaslarla sinema, kamp falan gidiyoruz. Kitap okumaya başladım. Stephen kingin kitaplarını çok beğeniyorum. 2 hafta öncesine kadar film izlemiyordum. Korku filmlerinden o kadar korkmuyorum lakin aksiyon filmlerinden korkuyorum, korkmak tam doğru mu bilmiyorum da kalbim hızlı atıyor. Harekt edesim geliyor. Hele ki filmde bıçak, kan izi görünce bakamıyorum etrafa, kandan çok korkarım. Filmde birisi bıçaklaninca direk onu kendime saplanmış gibi hissediyorum. Bana da olacakmış korkusu geliyor. Film izlerken bu korkumu yenmemin bir yolu yok mu ya? İleride kız arkadaşımla da film izleyemeyeceksem...

Hocam korku filmleri değil de aksiyon filmlerinde korkmanız biraz garipmiş :) Kendinizi filme çok mu kaptırıyorsunuz acaba 🤔 Ben kendim için söyleyeyim asla ama asla korku filmleri izleyemiyorum. Hafif gerilim vs. olduğu zaman bile çok ürküyorum. Korku içermeyen bilim-kurgu, gerilim filmleri bile tırstırıyor biraz beni. Bir gözüm kapalı oluyor genelde 😅

Geri
Yukarı