Aksiyon Kamera Tavsiyesi

Yasir Kahraman

Hectopat
Öncelikle merhabalar.
Ben bisiklet seven bir kişiyim ve dağdan inme vs. gibi etkinlikler yapıyorum.
Bunları yaparken illaki düşmeler oluyor ve bunları kayıt altına alıp bakıp bakıp o anı hatırlamak, eğlenmek istiyorum. Buna uygun aksiyom kamerası arayışı içerisindeyim.
Kafamda SjCam SJ4000 WİFİ var.
Bütçem yaklaşık 400 TL biraz daha aşabilirim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Eken H9R 4K Ultra HD Wifi Aksiyon Kamera -Gri Fiyatı

Bu ürün nasıl ?

İnceleme side bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kusura bakmayın ceza yemiştim geri dönüş yapamadım.
Evet o kamerayı da gördüm uzaktan kontrolcüsü de güzel fakat, markayı çok duymadım ve uzun kullanımda güvenebilir miyim bilemedim.
Bilginiz varsa söyler misiniz ?

Kusura bakmayın ceza yemiştim geri dönüş yapamadım.
Evet o kamerayı da gördüm uzaktan kontrolcüsü de güzel fakat, markayı çok duymadım ve uzun kullanımda güvenebilir miyim bilemedim.
Bilginiz varsa söyler misiniz ?
Ben hala eken h9 kullanıyorum. Tek sıkıntım açıkçası su geçirmez kılıfın bir düğmesinin küçük contası çıktı normalde geri takabiliyordum ama en son çıktığında kayboldu. Şuan için tek sıkıntım bu. Kamera gayet güzel. Fiyatını hak ediyor

Ne zamandan beri kullanıyorsunuz acaba ?
Geçen yaz Ağustos ayından beri kullanıyorum. O zamanlar YouTube kanalı vardı incelemesi de mevcut.

İlgilenirseniz eğer tüm aparatları ile birlikte satıyorum. Eken H9R iyidir.
Duruma göre bakalım hangi kamerayı alacağım kafamda bir kesinleşsin 2.el düşünebilirim.
Belirttiğiniz için teşekkürler.
Arkadaşlar f88 diye bir kamera buldum 4K25FPS çekiyor ama ben zaten 4K kullanmayacağım 720p60Fps çekerim.
Bu formatla da çekince 2 saat e kadar çekim yapabiliyor.
Sizce hangisini tercih etmeliyim.
Eken H9R --- F88
F88 sadece Banggood' da satılıyor ama benim için sorun değil.
Değerlendirirken bunu dikkate almazsanız sevinirim.
Arkadaşlar f88 diye bir kamera buldum 4K25FPS çekiyor ama ben zaten 4K kullanmayacağım 720p60Fps çekerim.
Bu formatla da çekince 2 saat e kadar çekim yapabiliyor.
Sizce hangisini tercih etmeliyim.
Eken H9R --- F88
F88 sadece Banggood' da satılıyor ama benim için sorun değil.
Değerlendirirken bunu dikkate almazsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı