Aksiyon Kamerası önerisi

Unavailableuser

Megapat
Makaleler
2
Araç ve iş makinelerinde kafa bantlı şekilde kullanılacak bu yüzden 60FPS bir aksiyon kamerası arıyorum. 300-350 lira arası düşünüyorum. Eken H9R modeli aradığım özellikleri karşılıyor ve 320 lira. Daha iyi önerisi olan var mı?

Fiyat bandında alternatifi olmayan 300 lira civarına hepsiburada'da sık sık karşıma çıkan güzel bir cihaz. Kendim sjcam m20 4k kullanıyorum, h9r beğenilen ve tavsiye edilen bir ürün. Daha iyi önerilere ancak Aliexpress vb çin sitelerde rastlayabilirsiniz. Türkiye fiyatları sjcam vb diğer markalarda çok daha yukarı seviyelere çıkabiliyor.

Bu konu hakkında forumda detaylı bir bilgi yok malesef, kullanan arkadaşlar izlenimlerini yazsa güzel olacak,konuyla alakası olmayan insanlar sırf yorum yapmak için x markasını öneririm diyor ne bilgi var ne birşey. Sjcam Sj4000 Air satın aldım. Firmanın önerdiği Sandisk 64 Gb 80 Gb saniyede okuması olan bir hafıza kartıyla 2 hafta kullandım. Kameranın açılması 15 saniye ile 1.30 dakika arasında değişiyor, bazen takılıyor hiç açılmıyordu. Yüksek ışıkta video çekimi güzel ama düşük ışık ve gece çekimi kötü. Fotoğraflar balık gözü lensi deniyor sanırım hep kavisli çıkıyor, binayı çekiyorum ortadan kavis almış örneğin. Memnun kalmadım iade ettim. Düz lense sahip aksiyon kamerası kullanan arkadaşlar marka model deneyimlerini paylaşırsa bilgi sahibi oluruz

Kullandığım m20 modelinde açı ayarı var. Diğer kameralarda da olması mümkün. Gopro 3+ ve üzeri modeller sizi tatmin edebilir sanırım ikinci el temiz bir cihaz bulabilirsiniz. Sj4000 konusu ise piyasada çokca replikaları mevcut. Dikkat etmek lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı