Aksiyonlu silahlı oyun tavsiyesi

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Call of Duty, Far Cry, Max pyne bu tarz silahlı, patlamalı, askerli cartı curtu bol olan oyun biliyorsanız söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doom serisine göz atabilirsin hocam, fakat askerden farklı şeyleri var :)
Doom serisini biliyorum hocam, başka öneriniz var mı ?

Wolfenstein serisine bak hocam
hocam sizce hangi oyun ile başlamalıyım, önceden önemsemezdim fakat şu sıralar grafiğe azıcık önem veriyorum, grafikleri kötü denemiyecek seviyede olsa yeter bana.

Doom serisini biliyorum hocam, başka öneriniz var mı ?

hocam sizce hangi oyun ile başlamalıyım, önceden önemsemezdim fakat şu sıralar grafiğe azıcık önem veriyorum, grafikleri kötü denemiyecek seviyede olsa yeter bana.
Hocam ben şu aralar wolfenstein new order ı oynuyorum 8 senelik bir oyun olmasina rağmen grafikleri ve aksiyonu fazlasıyla tatmin etti hikayeside cabası 1 2 gameplay videosunu izleyip karar verin isterseniz.

Dying Light'i kesin oynayın Left 4 Dead 2 seven biriyseniz hem de arkadaşınız varsa story modunu çok oyunculu oynayabilirsiniz.

Dying Light'i kesin oynayın Left 4 Dead 2 seven biriyseniz hem de arkadaşınız varsa story modunu çok oyunculu oynayabilirsiniz.
Oynarken çok gerildim zevk almama rağmen 1. saatin sonunda çıktım fakat youtubeden izlemek aşırı sarıyor hem izleyecek serim çıktı diyerek kendimi ikna etmeye çalışıyorum :D. Çocukken (ilkokul) l4d2 oynamayı çok severdim orta okuldayken zombi oyunlarıyla alakalı küçük tramva tarzı birşey yaşamıştım demek hala etkisi var, o yüzden oynayamadım büyük ihtimalle ama çok güzel oyun keyif alarak oynamak isterdim.

Geri
Yukarı