Aktif COVID-19 Vaka sayısında Türkiye Dünyada 7. sıraya yükseldi

1 ay gibi kısa bir sürede hızla yükseldik vaka sayısında, devler arasına girdik. Virüsün en hızlı yayıldığı ülkelerden biriyiz şu anda. Birkaç gün önce en fazla vaka bildiren 3. ülke olmuştuk.

1586850803577.png

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    49,7 KB · Görüntüleme: 43
Kimse kusura bakmasın ama bizim ülkede çok fazla laftan anlamaz ve geri kafalı insanlarvar. Çıksam ne olur 2 dakika? Bana ne olabilirki? Tarzı felsefelerden kurtulamıyorlar. Böyle devam ettikçede bu sayı artacak.
Allah hepsinin belasını versin.
Hem kendi hayatlarını, kendi ailelerini riske atıyorlar, hem de diğer insanları. Yazık, çok yazık.

Allah hepsinin belasını versin.
Hem kendi hayatlarını, kendi ailelerini riske atıyorlar, hem de diğer insanları. Yazık, çok yazık.

Öyle deme dostum bu belki senin benim dedem annenen sadece uyarilmaya devam edilmeli bunları gördüğünüz yerde şikayet edeceksiniz para gittimi korkarlar. Kore de sanırım koronalıyı vuruyorlarmış yani öyle olmasa bile eğer cok fazla artmaya devam ederse kasıtlı olarak yayanlara bu uygulama olmalı.

Bizim burada işi olmayan insanlar dahi dışarıda, özellikle yaşlı kesim hala akıllanmamış. Dün bankaya gittim ve neredeyse her 3 kişiden 2'si 50 yaş üstü idi. İşi olanlara bir şey diyemeyiz de, işin yok ise neden çıkarsın ki?
Bu arada iyileşen sayısı çok az, eğer 1 ay böyle devam eder ise çok rahat ilk 3'e gireriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı