Aktif edilen Sağlamlisans Retail key aynı gözükmüyor

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Sağlamlisans'dan Retail key satın aldım bugün, etkinleştirdim daha sonra aktif ettiğim keye bakmak istedim ama aynı key gözükmedi bir sıkıntı olur mu?

Bilgisayarım > Özellikler kısmından baktıysan orada aynı key yazmaz diye biliyorum zaten hiçbirinde. Bende de aynısı yazmıyor. Benimki OEM.

Yok o özelliklerdeki görünen key gerçek değil, keyin şifrelenmiş hali. Şifrenizin sitelere kayıtlanırken tekrar şifrelenmesi gibi düşünün. Bu arada bu aralar sağlamlisans sitesinde çok sorun yaşıyorum, bir ara 3 gün falan kapalı kaldılar ve numaraları da çalışmıyor (Kıbrıs numarası) aman diyim dikkat edin.

Yok o özelliklerdeki görünen key gerçek değil, keyin şifrelenmiş hali. Şifrenizin sitelere kayıtlanırken tekrar şifrelenmesi gibi düşünün. Bu arada bu aralar sağlamlisans sitesinde çok sorun yaşıyorum, bir ara 3 gün falan kapalı kaldılar ve numaraları da çalışmıyor (Kıbrıs numarası) aman deyim dikkat edin.

Ne gibi sorun olabilirki 2 dakika içinde verdiler keyi.

Ben geçenlerde Office ve Windows key aldım 2+2 olarak toplam 4 ürün. Perşembe günü aldım keyler Pazartesi geldi ve o arada site gitti. Dolandırıldım sanıp gidip başka siteden alacaktım fakat Pazartesi geldi keyler. Size key gelmiş, alacak arkadaşları uyardım sadece. Her an her şeyi kapatıp gidebilirler yani. Ayrıca cidden destek sistemleri kötü, WhatsApp cevap vermiyor, numara desen meşgul.

Geri
Yukarı