Çözüldü Aktif puan listesine nereden bakilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

luckluckii

Hectopat
Secim yapmam gerekiyor ama hangi bolum ne kadar puan bilmiyorum. Bir sitede bakiyorum bolum 203 puan diger sitede 243 puan olmus. Aktif taban puani olan bir yere bakmam lazim. Adana 2 yillik. Secim yapacagim zaman ne yetiyor yetmiyor, hiçbir fikrim yok.

Çözüm

Bu siteden bakabilirsiniz. YÖK'ün kendi sitesi, en doğrusu bu. Nasıl bakacağınızı da göstereyim. Önce siteye girin.

1628151901692.png

Tercih sihirbazı kısmından puan ve sıralamayı görebilirsin.

1628151927138.png

Net sihirbazı kısmından istediği neti görebilirsin.

Bu siteden bakabilirsiniz. YÖK'ün kendi sitesi, en doğrusu bu. Nasıl bakacağınızı da göstereyim. Önce siteye girin.

1628151901692.png

1628151927138.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1128400

Eki Görüntüle 1128401

Bundan haberim yoktu. Cok guzel oldu bunu ogrendigim. Bir soru daha sormak istiyorum. Filtreleme bolumunde aldigim puanimi yazacagim yoksa yerlestirme puanini mi yazacagim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    22,7 KB · Görüntüleme: 35
Bundan haberim yoktu. Cok guzel oldu bunu ogrendigim. Bir soru daha sormak istiyorum. Filtreleme bolumunde aldigim puanimi yazacagim yoksa yerlestirme puanini mi yazacagim?
Her zaman için yerleştirme puanı baz alınır. 208 puanı yazacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı