Aktifliğin azalması

Son birkaç haftadır aktiflik çok az, yeni açılan konu yok, kimse bir şey yazmıyor. Birkaç hafta önceye kadar konulara yetişemezdim sayfa yeniledikce konu açılıyordu. Kisiler de gitmis, yardim konularında da cevaplar az. Ne yani herkesin mi sınavı var? Herkes mi liseli? 🤨

Rica etsem bana yardım edebilir misin acaba :D.

Buyrun, konu nedir?
Teşekkürler, Benim oynamaya çalıştığım bir oyun var ama bir türlü açılmıyor tarayıcı değiştirdim fakat işe yaramadı Firefox, Opera GX, Google ve Yandex denedim hiçbirinde açılmadı. Fakat ben dizüstü bilgisayarımda denediğimde çalışıyor (Opera ve Google denedim) neden bilmiyorum
1604927999347.png

Teşekkürler, Benim oynamaya çalıştığım bir oyun var ama bir türlü açılmıyor tarayıcı değiştirdim fakat işe yaramadı Firefox, Opera GX, Google ve Yandex denedim hiçbirinde açılmadı. Fakat ben dizüstü bilgisayarımda denediğimde çalışıyor (Opera ve Google denedim) neden bilmiyorum Eki Görüntüle 731686
Bana danıştığın için ben teşekkür ederim ama konu olarak açsan daha iyi yardım ederler, ben de konuda etmeye çalışırım. Konu üzerinden konu yürütmek yasak diye biliyorum o yüzden.

Bana danıştığın için ben teşekkür ederim ama konu olarak açsan daha iyi yardım ederler, ben de konuda etmeye çalışırım. Konu üzerinden konu yürütmek yasak diye biliyorum o yüzden.

Evet açtım 2 kere falan da öne çıkardım ama bakan yok :D tekrar deneyeceğim ve teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı