Aktive.exe yüksek bellek kullanımı

Tre

Centipat
Daha fazla  
Edit: Başlık "Aktivasyon.exe" değil "Aktive.exe" olacak.

Windows 8.1 (crackli) kullanıcısıydım. Bilgisayar "lisans süreniz bitiyor" uyarısı verince ben de aktivasyonu sıfırladım ve ardından KMSpico ile tekrar crackledim. Birkaç gün geçti ve şimdi bilgisayar fazla RAM kullanım uyarısı veriyor. Fazla RAM kullanımına yol açan program, Görev Yöneticisinde "Aktive.exe" olarak görülüyor. Program "C:\Users\Win8\AppData\Local\Disk\Packages" konumunda. Bu "Aktive.exe" bir virüs mü, eğer virüs ise kaldırabilir miyim? Kaldıramazsam ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Windows 8.1 (crackli) kullanıcısıydım. Bilgisayar "lisans süreniz bitiyor" uyarısı verince ben de aktivasyonu sıfırladım ve ardından KMSpico ile tekrar crackledim. Birkaç gün geçti ve şimdi bilgisayar fazla RAM kullanım uyarısı veriyor. Fazla RAM kullanımına yol açan program, Görev Yöneticisinde "Aktivasyon.exe" olarak görülüyor. Bu "Aktivasyon.exe" bir virüs mü, eğer virüs ise kaldırabilir miyim? Kaldıramazsam ne yapmalıyım?
Crack olduğu için pek fazla bir şey söylenemez. Gidin orijinal bir key alın sonradan sıkıntı olabilir.

Windows 8.1 (crackli) kullanıcısıydım. Bilgisayar "lisans süreniz bitiyor" uyarısı verince ben de aktivasyonu sıfırladım ve ardından KMSpico ile tekrar crackledim. Birkaç gün geçti ve şimdi bilgisayar fazla RAM kullanım uyarısı veriyor. Fazla RAM kullanımına yol açan program, görev yöneticisinde "Aktivasyon.exe" olarak görülüyor. Bu "Aktivasyon.exe" bir virüs mü, eğer virüs ise kaldırabilir miyim? Kaldıramazsam ne yapmalıyım?

Öyle bir Windows hizmeti yok daha doğrusu o isimde yok. Kaspersky indirip tam tarama yapın.

Windows 8.1 (crackli) kullanıcısıydım. Bilgisayar "lisans süreniz bitiyor" uyarısı verince ben de aktivasyonu sıfırladım ve ardından KMSpico ile tekrar crackledim. Birkaç gün geçti ve şimdi bilgisayar fazla RAM kullanım uyarısı veriyor. Fazla RAM kullanımına yol açan program, görev yöneticisinde "Aktivasyon.exe" olarak görülüyor. Bu "Aktivasyon.exe" bir virüs mü, eğer virüs ise kaldırabilir miyim? Kaldıramazsam ne yapmalıyım?

Bilgisayarını güzel güzel bir Malwarebytes ile bir güzel tarat bence sonra bulduğu her şeyi sil.

Bitdefender veya kaspersky ile tam tarama yapın ayrıca kmspico vb. yazılımlar kullanmayın mavi ekran yiyordum 2 yıl önce bu yüzden.

Ayrıca malwarebytes ile tarama yapın.

Sisteme av indirmek istemezseniz bununla tam tarama yapın.

Korsan kullanırsanız hele o KMSpico denen virüs kaynayan illet programı kullanırsanız normal diye düşünüyorum. İnternetten düzgünce OEM Key alıp kullanın ve virüs taraması yaptırın Kaspersky ve Malwarebytes ile.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı