Akustik gitar tavsiyesi

Merhaba iyi geceler.müzik tarzınızı bilmiyorum o sebeple genel bir tavsiyede bulunayım.takamine gitarlar her tür müziği yapmanıza ve daha doğal sesler almanıza yardımcı olur.fikrimce takamine almanız gitarın ömrü ve tonları dolayısıyla daha iyi olur.fakat müziğe bir sene ara verdiyseniz ve yeniden başlayacaksanız daha düşük maliyetli birşey almanız daha iyi olur tabii ki yine kaliteli olması kaydıyla.

Stagg gitarları önerebilirim.yapı itibariyle çok iyilerdir.kendim solağım özel ürettirdiğim stagg marka elektro akustik kullanıyorum üstlerindeki eko ayarları gayet kaliteli kullanıyorlar.jumbo kasa öneririm buarada gitarınızı.cort'un 300 lira civarındaki elektro olmayan akustikleri fikrimce fender ya da ibanez ya da bilumum markalardan iyidir.bu şuma benziyor birazda.nasıl ki orta segmentte bir telefon alacaksanız lg samsung ya da htc yerine asus gm ya da başka marka tercih ediyorsanız gitarda da böyledir.büyük üreticiler büyük oynarlar ve düşük fiyat kategorileri de düşük kaliteli olur.

Ben Cort marka gitarları sevmiyorum hocam ya içimde bi ön yargı mı oluşmuş desem bilmiyorum ama bir iki kez deneme fırsatım oldu hiç kanım ısınmadı. Ama Stagg lar hakkında hiç bir fikrim yok fiyat-performans olarak bir model ismi verebilir misiniz bana

Yamaha elektro-akustik ve akustik gitarlar hakkında görüşleriniz nelerdir ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı