[Alındı] G2A'dan 65 TL'ye Windows 8.1 Pro Key

NorthernsKnight

Kilopat
Makaleler
32
Merhaba arkadaşlar. Dün akşam bilgisayarıma 8.1 Pro key aldım. Keyi G2A üzerinden 65 TL'ye aldım ininal kart ile. İlk önce bilgisayara temiz bir format attım. Daha sonra aldığım keyi girdim ve key sorunsuz çalıştı.

Link: Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit OEM CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM

G2A üzerinden aldığım için ilk başta çok düşündüm alayım mı diye. Karar verdim ve aldım. Sorunsuz alışveriş olduğu için çok sevindim. Çok ucuza lisanslı Windows aldık çünkü. Windows 10'u da ücretsiz kullanacağım için çok mutlu oldum.

1.png

Bende almıştım fakat başkası tarafından kullanıldığını öğrendim. G2A'ya mesaj attım hemen ilgilendiler.

Son düzenleme:
Şimdilik sorun yoksa kafanıza takmayın derim. Benim key aldığım adamın profili %100 olumlu idi. Yani güvenilir bir satıcıymış. Böyle bir sorun olacağını sanmam. Sanalpazar üzerinden aldığınız satıcının profiline falan baktınız mı? Olumsuz puanı var mı?

Baktım tabi ki. Adam bir çok ürün satıyor bu şekilde. (Norton, Office) Profili olumluydu. 2011 yılında kayıt olmuş. Benim anlamadığım bu adamlar bu anahtarları nereden buluyor. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı