[Alındı] i5 4460 ve MSİ h97 gaming 3

adamtaci61

Hectopat
Evet arkadaşlar önerileriniz doğrultusunda aldığım i5 4460 ve MSİ h97 Gaming 3 bugün elime ulaştı. Montaj kolaydı bir problem çıkmadı. Ayrıca kafam rahat olsun diye CM Hyper 103 LGA da aldım. Boşta 32 dereceye kadar düştü ki bu çok iyi bir değer. Şuan internette gezerken bile 35-38 arası dalgalanıyor. En yakın zamanda GTA 5 deki performansını ölçüp sizi bilgilendireceğim. Hepinize sonsuz teşekkürler. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım ama anladığım kadarıyla cevap vereyim. İlk açtığımda direk beni bios a yönlendirdi bilgisayar. Herşey normal gözüküyordu bende hemen çıktım. Sonra usb mi takıp format attım. Şuan sorunsuzca kullanıyorum herşey tıkırında. Windows u ise yine technopat Windows 8.1 indirme linklerinden indirmiştim.

Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım ama anladığım kadarıyla cevap vereyim. İlk açtığımda direk beni bios a yönlendirdi bilgisayar. Herşey normal gözüküyordu bende hemen çıktım. Sonra usb mi takıp format attım. Şuan sorunsuzca kullanıyorum herşey tıkırında. Windows u ise yine technopat Windows 8.1 indirme linklerinden indirmiştim.
He tamam sağol format atınca kullanılır hale geliyo mu şeyi sordum yani parçaları birleştirdik pcyi açtık sonra ne yapıcam

Pc yi açınca direk karşına yaız geliyor. F11 e basıyorsun biosa atıyor seni. Oradan boot menüsünden flash diski en öne al. Sonra normal format at ve yoluna devam et kardeşim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı