Al - sat kararsızlığı

sqkly

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir piyasayı takip ediyorum fakat bir türlü al - sat konusunda kararsızım. Biliyorsunuz ki şu anda gündemde olan bir vergi muhabbeti var sizce az daha beklemeli miyim? Yoksa ileride bir sorun yaratır mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Şüphe içinde olmanızın sebebi kâr arttırmak mı yoksa vergi muhabbeti mi?

Şüphe içinde olmamın sebebi şimdi ettiğim karlar yüzünden 2-3 yıl sonra vergi muhabbetine başımın yanması. Bu arada teşekkürler üstteki arkadaşlar neden öyle yazmış anlamadım sonuçta ben paramı Bitcoin'e mi yatırayım ETH mi yatırayım demedim xd. Sadece vergi konusundaki düşüncelerini sormuştum.

Şüphe içinde olmamın sebebi şimdi ettiğim karlar yüzünden 2-3 yıl sonra vergi muhabbetine başımın yanması. Bu arada teşekkürler üstteki arkadaşlar neden öyle yazmış anlamadım sonuçta ben paramı Bitcoin'e mi yatırayım ETH mi yatırayım demedim xd. Sadece vergi konusundaki düşüncelerini sormuştum.
demişsinizki : Uzun süredir piyasayı takip ediyorum fakat bir türlü al - sat konusunda kararsızım.

Yatırım tavsiyesi içeriyor mesajınız kanuni yaptırımı var bilmiyormusunuz ?

Geçmişe yönelik vergi çıkartamazlar. Ben işimi garantiye alma amacıyla tüm işlemlerimi babamın üzerinden yapıyorum ki bir de bana 5 yıllık gecikme faizli gelir vergisi çıkarmasınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı