Alan Walker K-391 Boy in Space - Paradise

K-391 ile yaptığı diğer şarkılar (Lily, Ignite, Play, End of Time...) kadar sevmedim. Hatta genel olarak da pek sevmedim. Yine de listeme ekleyeceğim. Alan Walker'ın adı yeter.

K-391 ile yaptığı diğer şarkılar (Lily, Ignite, Play, End of Time...) kadar sevmedim. Hatta genel olarak da pek sevmedim. Yine de listeme ekleyeceğim. Alan Walker'ın adı yeter.

Alan bozdu ya, kim ne derse desin. Yıllardır takip ederim ve hayranıyım da ama eski sözler ve eski ritimler kendini aratır oldu...

Evet, o şarkıların yerini hiçbir şarkı tutamaz bence ama bence bu şarkı idare eder diyebilirim.
Nedense eski müzikleri kadar adrenalin patlaması yaşatmadı ama idare eder yine de güzel gibi.
Alan'ın eski şarkılarının yerini çoğu yeni şarkısı asla dolduramaz. Bence de bu şarkı idare eder.
Alan bozdu ya, kim ne derse desin. Yıllardır takip ederim ve hayranıyım da ama eski sözler ve eski ritimler kendini aratır oldu...
Ignite gibi bir şarkı bekliyordum ama Ignite benzemeyen bir şarkı çıktı.

Geri
Yukarı