Albion Online oynarken yerde beyaz piksel noktalar çıkıyor

Swish

Decipat
Yer
Karolinska University Hospital, Solna, İsveç
Arkadaşlar, bu sorunu çözemedim. Nereye götürdüysem ekran kartın sağlam dediler. Bu sorun ne olabilir, çözümü nedir? Cevaplarınızı bekliyor olacağım. Nedense buraya atığım fotoğraflarda pek beli olmuyor. Yuvarlak içine aldığım yer.

NOKY.png

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Swish

Swish

Decipat
Yer
Karolinska University Hospital, Solna, İsveç
Hocam büyük ihtimalle oyunla alakalı. Oyuna ilgili forumlara ve videolara baktım ama sizin sorununuzu bulamadım. V-Sync açın son çare olarak.

Açtım V-Sync düzelme yok bir bilgisayarcı format atığım zaman düzelecek dedi ama ben internet kafeci sözlerinden olduğu için pek ciddiye almadım. Sizce düzelebilir mi?

Ben inanmıyorum format atınca düzeleceğine. Driverleri silip yeniden yüklersin, belki... Bence bir driverlerin özellikle GPU driverini silip yeniden yükle ama driverler hakkında bilgin yoksa ilk önce sorumlu arkadaşlara sorabilirsin forumda.

Açtım V-Sync düzelme yok bir bilgisayarcı format atığım zaman düzelecek dedi ama ben internet kafeci sözlerinden olduğu için pek ciddiye almadım. Sizce düzelebilir mi?

Hocam çözdünüz mü sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı