ALC 887 ses kartı ile Cloud Alpha uyumu nasıl olur?

Kullanmadım ama AMP'ın amacı zaten bu. Yani ses kartı yeterli olmayan veya harici bir ses kartı isteyen yada laptopta belki kullanmak isteyenler için yada ses seviyesi düşük diyenler için uygun bir ürün gibi görünüyor.

Fiyatlar biraz yükselse de o fiyat aralığında bu işi daha iyi yapacak harici bir ses kartı var mı bilmiyorum.

Ayrıca AMP Cloud 2 ile geliyor ve Cloud 2'yi kullanıp ses seviyesi açısından memnun olmayan herhalde yoktur.
Konu dışı ama hocam beni Discord'dan ekler misin? Sizinle bir konu hakkında konuşacağım. :)

Kullanmadım ama AMP'ın amacı zaten bu. Yani ses kartı yeterli olmayan veya harici bir ses kartı isteyen ya da laptopta belki kullanmak isteyenler için ya da ses seviyesi düşük diyenler için uygun bir ürün gibi görünüyor.

Fiyatlar biraz yükselse de o fiyat aralığında bu işi daha iyi yapacak harici bir ses kartı var mı bilmiyorum.

Ayrıca AMP Cloud 2 ile geliyor ve Cloud 2'yi kullanıp ses seviyesi açısından memnun olmayan herhalde yoktur.

Hocam hortlatıyorum konuyu kusura bakmayın. Bende de ALC892 var ve Cloud Alpha aldım bir sıkınıtısı olmaz değil mi?

Hocam hortlatıyorum konuyu kusura bakmayın. Bende de ALC892 var ve Cloud Alpha aldım bir sıkınıtısı olmaz değil mi?
Bu konu biraz muamma gibi. Deneyip görmeden bilemeyiz sanırım. Ayrıca ses seviyesi bazıları için biraz değişken olabiliyor. Deneyip tecrübenizi aktarırsınız bu konuda faydalı olur. Ben de merak ediyorum.

Geri
Yukarı