ALC 892 Tanıtma sorunu

Rehberi deneyin. Ayrıca hangi sürümü kullanıyorsunuz ?

Rehberi deneyin. Ayrıca hangi sürümü kullanıyorsunuz ?
ALC 892 çalışıyordu, hatta Başarılı Kurulum etiketi olarak paylaşmıştım, 10.14.2 de hiçbir problem yoktu, bütün herşey dört dörtlüktü, 10.14.4'ten sonra ses'i tanıtamıyor oldum, tek problem bu. Technopat'daki imajı kullanıyorum, clover kextlerinde değişiklik yapmadıysanız 10.14.4 de bir sıkıntı vardır.

@blackandyellow yeni versiyonda ALC892 başarıyla algılanıyor mu? 10.14.2'deki imajınızda başarıyla tanıtmıştım, ta ki 10.14.4'e kadar. 10.14.4 de ne yaptıysam ALC892'yi bir şekilde tanıtamamıştım. 10.14.5 versiyonda olay düzeldi mi ya da siz ALC892 için yama yaptınız mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Varsayılan AppleALC var. Tanımaz ise VoodooHDA sürümleri veya AppleHDA patcher ile yamalama deneyebilirsiniz. Rehberler bölümünde konular var.
Not: Muhtemelen 10.14.2 ile VoodooHDA aktif bırakmıştım varsayılan olarak; bu yüzden tanımıştır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı