ALC nasıl öğrenilir?

Bora Dere

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
26
Yer
Slytherin House
Orada benim hatam olmuş, R3 3200U olduğuna dikkat etmemişim. XXX kısmı da lazım, ona göre laptopın sayfasından ses sürücüsü verecektim.

Ses yonganızın Realtek olduğuna eminseniz bu işinizi görür:

Öteki türlü dediğim gibi, tam model lazım. Ya da donanım kimliğiyle bir şeyler yapabiliriz. Neden sürücü kurmak istiyorsunuz bu arada, bir sorun mu yaşıyorsunuz? Sorun yaşamıyorsanız gerek yok, Windows'un kurduğu işinizi görecektir.

KS
KS
HyperDragon

HyperDragon

Femtopat
Orada benim hatam olmuş, R3 3200U olduğuna dikkat etmemişim. XXX kısmı da lazım, ona göre laptopın sayfasından ses sürücüsü verecektim.

Ses yonganızın Realtek olduğuna eminseniz bu işinizi görür:

Öteki türlü dediğim gibi, tam model lazım. Ya da donanım kimliğiyle bir şeyler yapabiliriz. Neden sürücü kurmak istiyorsunuz bu arada, bir sorun mu yaşıyorsunuz? Sorun yaşamıyorsanız gerek yok, Windows'un kurduğu işinizi görecektir.
Aslında evet bir sorunum var ses biraz zaman geçtikten sonra cızırtılı geliyor kulaklıklada dahil.

Bora Dere

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
26
Yer
Slytherin House
Anladım, dediklerimi bir deneyin bakalım. Sorununuzla ilgili aklıma bir şey gelirse yazarım ben de. Olmadı yeni konu açmanız gerekebilir çünkü bu konuyu sadece sürücü için açmışsınız.

KS
KS
HyperDragon

HyperDragon

Femtopat
Buldum
Ekran görüntüsü 2022-08-13 164427.png

Yeni konular

Yukarı