Alcatel A7 mi KAAN N2 mi?

utkuaydin12

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 900 TL civarlarında telefon almayı düşünüyorum. Epey'e girdim ve karşıma 2 sonuç çıktı. Alcatel A7 ve KAAN N2 . Alcatel A7'nin özellikleri olarak bataryası N2'den daha güçlü, N2'nin ise kamerası. Batarya benim için daha önemli fakat N2 hem 21 MP arka kameraya sahip hemde 5.7 inch. İkilemde kaldım buraya danışmak istedim. Telefonların diğer özellikleri birbirleriyle aynı. Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu telefonları almanı tavsiye etmem. Arkadaşın dediği gibi Çin'de bunlardan üretiliyor önüne gelen marka basıp satıyor.

Kamerasının numarasına aldanmamak gerek, bu markalara göre ZTE çok daha önde fakat onun bile kamerası tatmin edici değil. Bu fiyat bandında daha kaliteli markaların ürünlerine yönelmenizi öneririm.
LG Q6 32 GB (LG Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bu telefonu öneririm daha ucuza belki bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu telefonları önermem. Xiaomi veya OnePlus gibi markalar çok daha güvenilir ve daha oturaklı markalardır. Hem fiyatlarının iyi olması da bu iki markayı gayet ön plana sürüyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledikten sonra biraz samimiyetim oldu kendisine. Yine de diğer markaları incelemekte fayda var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı