Aldattığımı düşündüğü için terk edildim

v1ncent

Hectopat
An itibarıyla gerçekten seven ve şu dönemde bulunmayacak bir kızı kaybettim, dünyam başıma yıkıldı resmen. Sevgilim şüphelendiği bir kıza mesaj atıp benimle olan ssleri istemiş, bu da atmış. Mesajlarda da dalgasına flört eder gibi mesaj atmışım fakat en ufak öyle bir amacım yoktu. Olabilecek her yerden engelledi, derdimi de anlatamıyorum. Ne yapacağım dostlar?

En ufak bir hatan olmayacak sevdiğin insana. Şaka maksatlı yapmış olsan bile inandıramazsın. Ya şaka maksatlı yapmadıysan? Biraz onun tarafından düşün. Sen olsan sende bırakırsın.
Niye olmayacak ki sanki kız milleti hiç yapmiyor böyle trip atan güvenmeyen biri varsa sal gitsin zaten.

Bulunmaz diye bir şey yok her zaman her şey bulunur sen sadece elle tutulur ve olmayacak bir olay yüzünden ayrıldığın için vicdanının sana bir oyunu bu, seviyorsan arkasından git pişman olmazsın en azından denedim ve yapamadım dersin vicdanın rahatlar bir nebze, ben üç ay peşinden koştum ve mutlu son ile bitti dediğim gibi seviyorsan sonuna kadar git kendini üzmeden ama.

Yaptırtmayacaksın kardeşim erkek adam değil misin sözünü geçirteceksin. Ha ondan sonra en ufak yanlışı sen de yapmayacaksın. Bu işler öyle çocuk oyuncağı değil.

Drama yapmaya gerek yok çoğu kızın ikinci üçüncü alternatifi var. Onun dışı aldatma vs. yok zaten. Bir de iki yaşında çocuğa mi söz geçiyorsun? Yani tasma falan mı takacaksın? Bunun dışı böyle kıskanc biriyle yürümez zaten ilişki. Yok şurada kimle buluştun yok burada kimle buluştun diye sürekli başının etini yer yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
An itibarıyla gerçekten seven ve şu dönemde bulunmayacak bir kızı kaybettim, dünyam başıma yıkıldı resmen. Sevgilim şüphelendiği bir kıza mesaj atıp benimle olan ssleri istemiş, bu da atmış. Mesajlarda da dalgasına flört eder gibi mesaj atmışım fakat en ufak öyle bir amacım yoktu. Olabilecek her yerden engelledi, derdimi de anlatamıyorum. Ne yapacağım dostlar?

Belliki seni sevmiyordu bu da ona terk etmek için bahane oldu. Yoksa güvenirdi. Birbirinize güvenemiyecekseniz sal gitsin abi.

Geri
Yukarı