Aldığım gözlüğün camı çizik çıktı

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar yeni aldığım Nikon markalı gözlük cami çizik çıktı. Gozlukcuden aldım gözlüğü eve gidene kadar taktim. Dedim cami bir siliyim kutudaki spreyle ve bezle sildim dikkatli bakınca c şeklinde bir çizik fark ettim. Sol camda. Tekrar gözlükçüye gittim adam aldı inceledi o da bir sıvıyla sildi. Geçmedi oradan bir gözlük daha sipariş etmiştim, dedi yarin yeni gözlüğünü alirsin onu firmaya yollariz. Sizce firma degisir mi? Zaten değişmese de aldığım yerle konuşup benlik bir hata olmadığını söyleyip konusacağım. Arkadaş hiç şansımız yok o hevesle aldım. 750 TL para verdim diğer gözlüğe de 200 TL verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni aldığım Nikon markalı gözlük cami çizik çıktı. Gozlukcuden aldım gözlüğü eve gidene kadar taktim. Dedim cami bir siliyim kutudaki spreyle ve bezle sildim dikkatli bakınca c şeklinde bir çizik fark ettim. Sol camda. Tekrar gözlükçüye gittim adam aldı inceledi o da bir sıvıyla sildi. Geçmedi oradan bir gözlük daha sipariş etmiştim, dedi yarin yeni gözlüğünü alirsin onu firmaya yollariz. Sizce firma degisir mi? Zaten değişmese de aldığım yerle konuşup benlik bir hata olmadığını söyleyip konusacağım. Arkadaş hiç şansımız yok o hevesle aldım. 750 TL para verdim diğer gözlüğe de 200 TL verdim.

Fatura vs sakladiysan hakem heyetine basvur seve seve degistirirler.

Hangi mağazadan aldın? Merceklerin toptan fiyatları sandığın kadar yüksek değil, bizim ailede o işi yapan biri var oradan biliyorum.
Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma ise yardımcı olacaktır. Duruma göre davranırsınız.

Gözde Optik diye bir esnaftan işlek bir yerde, bilindik bir yer. Hakem heyetine gitmek gibi bir durum olacağını sanmıyorum. Duruma göre davranırım, bakalım ne olacak buraya yazarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı